Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VisionPlatform.ai

Paraat

Ajax Systems

Brivo

SMC Alarmcentrale

Advancis

Masset

Service Centrale Nederland

IDIS

NIBHV

Synguard

BHVcertificaat.online

LUGN

Gold-IP

Alphatronics

VEB

Genetec

Sequrix

Connect Security

Crown Security Services

VBN

VAIBS

Teletek

Optex

Intrasec

G4S

VGN Group

MPL

Top Security

Secusoft

Akuvox

Multiwacht Security

2N

Add Secure

MOBOTIX

Nenova

Aritech

Trigion

HID

Paxton

OSEC

Traka ASSA ABLOY

Bydemes

Van Dusseldorp Training

VVNL

Alarm Meldnet

i-Pro

Uniview

Regio Control Veldt

Seagate

ADI

Hanwha Vision Europe

Paralax

Eizo

CDVI

HD Security

Milestone

Eagle Eye Networks

Unii

Securitas

ASIS

CSL

Lobeco

Hikvision

OpenEye

Bosch Security Systems

SmartCell

SOBA

ASSA ABLOY

Kidde Commercial

SmartSD

Seris

Centurion

Distri Company

ARAS

Network Optix

Ruim de helft bezorgd over veiligheid data

25 december 2015
Redactie
12:59

Symantec’s State of Privacy rapport uit 2015 laat zien dat 57 procent van de Europese consumenten zich zorgen maakt over de veiligheid van hun data. Daarnaast geeft 59 procent aan dat ze al eerder problemen hebben gehad rondom databeveiliging.

Databeveiliging en databeheer hebben zich ontwikkeld tot een prioriteit voor consumenten en het bedrijfsleven. Dat meldt Symantec, een bekende fabrikant van beveiligingssoftware. Het online gedrag van consumenten verandert nu ze gevoeliger worden over hoe het bedrijfsleven omgaat met hun data . Daar waar onderwerpen als dataverlies, -diefstal of –bewaking hot topics zijn in de media, is databeveiliging een significante zorg voor Europese consumenten en bedrijven. Het recente rapport van Symantec laat verder zien dat databeveiliging een sterke commerciële factor is voor 88 procent van de online shoppers en net zo belangrijk is als de klantenservice bij het maken van keuzes waar men gaat winkelen.

Organisaties moeten daarom meer transparant zijn naar consumenten in hoe ze hun data gebruiken en beschermen. Beveiliging moet daarom verwerkt worden in de waardeketen van organisaties en moet gezien worden als een middel om klanten te binden en niet alleen als een kostenpost.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Boon Edam

Seagate

Distri Company

Suricat

Wordt een partner