Safety & Security Amsterdam Conference 22 april 2008
De Safety & Security Amsterdam Conference 2008 vindt plaats op dinsdag 22 april 2008 in Amsterdam RAI en heeft als hoofdthema ‘Samen werken aan Veiligheid’. Het congres belicht de kansen en knelpunten van samenwerken aan maatschappelijke veiligheidsvraagstukken.
Safety & Security Amsterdam Conference is een initiatief van VvBO en onderdeel van de succesvolle vakbeurs Safety & Security Amsterdam. Het congres wordt geopend met een interactief openingsdebat onder leiding van Victor Deconinck. Sprekers als Gert Leers, Alexander Sakkers en Tom Smole geven hun visie op samenwerken in de veiligheidsketen.
Na een plenaire opening volgen diverse parallelsessies gericht op actuele maatschappelijke ontwikkelingen: integrale aanpak openbare veiligheid, één totaal concept (brand)veiligheid, veiligheid semi-publieke ruimtes en collectief beveiligen van bedrijventerreinen.
|
Tussen de sessies in de congreszalen door kunnen bezoekers de Infomarkt bezoeken in de aangrenzende Forum Lounge en Ruby Lounge van Amsterdam RAI. |
Aan de hand van concrete praktijkvoorbeelden presenteert een dertigtal bedrijven en organisaties tijdens de praktijksessies en op de Infomarkt hun ervaringen en oplossingen.
Het congres is bedoeld voor professionals die met veiligheid te maken hebben, resellers en eindgebruikers. Deelname aan de SSA Conference 2008 kost € 199,- excl. BTW inclusief lunch, koffie, thee, borrel en buffet.









































































































