Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SOBA

Brivo

Seagate

G4S

OpenEye

Eizo

ADI

MPL

Centurion

Crown Security Services

SMC Alarmcentrale

Seris

Add Secure

HID

WatchTower

Traka ASSA ABLOY

Service Centrale Nederland

VIGI

Connect Security

Akuvox

247kooi

Advancis

Bydemes

Eagle Eye Networks

Nenova

Lobeco

Milestone

2N

Trigion

Masset

MOBOTIX

VVNL

Axis Communications

Synguard

WBN Security

Optex

Paxton

Distri Company

Top Security

Supraenet

Van Dusseldorp Training

Hanwha Vision Europe

Roskam Groep

VEB

LUGN

Paraat

Alarm Meldnet

Zevix

VAIBS

Kidde Commercial

IQSIGHT

Alphatronics

Secusoft

HD Security

Genetec

Ajax Systems

ARAS Security

Multiwacht Security

Sequrix

Alarm.com

Eye Watch Security Group

SmartCell

OSEC

Network Optix

IDIS

ASIS

Unii

Aritech

Paralax

Uniview

Regio Control Veldt

More2Safety

Securitas

CSL

ASSA ABLOY

NIBHV

Teletek

SmartSD

CDVI

Samenwerking Ferrari electronic en Axis Communications met toegangscontrole

28 januari 2016
Redactie
13:11

Axis Communications en Ferrari electronic introduceren een applicatie waarmee functionaliteit voor IP-video deurstations wordt geïntegreerd in Skype for Business van Microsoft. Met het AXIS A8004-VE IP-video-deurstation kunnen gebruikers oproepen van het IP-video-deurstation beantwoorden met de Skype for Business-applicatie die geïnstalleerd is op hun computer. Zij kunnen tegelijkertijd het videobeeld van de beller zien en, indien gewenst, de deur met een muisklik openen.
OfficeMaster EntryControl van de UC-fabrikant Ferrari electronic is in combinatie met technologie van Axis Communications, fabrikant van IP-beveiligingsoplossingen, als extra applicatie voor Skype for Business met succes getest. Microsoft Skype for Business biedt innovatieve UCC-technologieën voor alle soorten communicatie, zoals Instant Messaging, audio-/video-telefonie en conferenties.
Eenvoudige integratie dankzij open platform
Het AXIS A8004-VE IP-video-deurstation is gebouwd op een open platform en is geschikt voor tweewegcommunicatie, HD-video en toegangscontrole op afstand. Het is de ideale aanvulling op elke beveiligingsinstallatie en biedt nieuwe veiligheidsnormen voor effectieve identificatie en toegangscontrole.
‘Voor ons is het spannend om te zien hoe onze technologiepartners innovatieve en vooral zeer nuttige applicaties voor ons IP-video-deurstation ontwikkelen. We zijn blij met de applicatie van Ferrari electronic voor Skype for Business en we weten zeker dat vele gebruikers deze functie met plezier zullen gebruiken’, aldus Edwin Roobol, Regional Director Middle Europe van Axis Communications.
‘Een van de voordelen van Skype for Business is dat oproepen van deuren niet alleen aan individuele personen, maar net zo goed aan groepen kunnen worden doorgegeven. Er zijn in ieder geval organisatorisch gezien talloze mogelijkheden voor doorschakelingen en escalatiepaden, voor een betere service en grotere efficiëntie. Onze gezamenlijke applicatie betekent voor bedrijven meer comfort en veiligheid’, legt Johann Deutinger, CSO van Ferrari electronic AG, uit.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

More2Safety

SequriX

Boon Edam

IQSIGHT

Eyewatch Security Group

Wordt een partner