Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Trigion

VisionPlatform.ai

Connect Security

CSL

Supraenet

Paraat

OpenEye

Teletek

2N

VEB

Network Optix

Seagate

G4S

VBN

Add Secure

VIGI

Top Security

ASIS

VGN Group

SOBA

Multiwacht Security

Distri Company

Eizo

Optex

Unii

Sequrix

Bydemes

SmartSD

Securitas

Regio Control Veldt

Brivo

NIBHV

ASSA ABLOY

Traka ASSA ABLOY

VVNL

Ajax Systems

Genetec

MOBOTIX

Seris

Crown Security Services

Paralax

Lobeco

WBN Security

i-Pro

Eagle Eye Networks

Paxton

IDIS

HD Security

Uniview

MPL

Nenova

Alarm Meldnet

Bosch Security Systems

Aritech

Service Centrale Nederland

Alphatronics

Kidde Commercial

LUGN

Advancis

VAIBS

CDVI

Synguard

Centurion

Akuvox

HID

Van Dusseldorp Training

OSEC

Masset

SmartCell

ARAS

Milestone

Secusoft

SMC Alarmcentrale

ADI

Hanwha Vision Europe

SCN introduceert hosted services voor meldkamers

7 april 2023
Redactie
12:12

Service Centrale Nederland komt naar het FireSafety & Security Event met een nieuw concept, voor installateurs die zelf meldkamerdiensten willen aanbieden aan eindklanten. Dit is gebaseerd op de automatisering die de PAC zelf ook gebruikt. Het platform komt dit jaar op de markt en wordt nu al aangekondigd.

Wie een meldkamer wil beginnen loopt tegen een aantal behoorlijke uitdagingen aan. Zo is een ruimte nodig die voldoet aan de zware eisen van de EN50518, er moeten gekwalificeerde en schaarse centralisten worden gevonden en er is het nodige aan ICT nodig. Die laatste zorg kan Service Centrale Nederland binnenkort uit handen nemen. Het nieuwe platform is al zo goed als gereed, maar wacht nog op de afronding van de certificering. Toch vond directeur Danny de Haan de beurs een goed moment om het nieuwe concept aan de markt te presenteren. Tegen de tijd dat klanten een nieuwe meldkamer hebben gerealiseerd, is het platform ook gecertificeerd en klaar voor gebruik.

Snel starten zonder investering
De nieuwe dienstverlening van Service Centrale Nederland scheelt nieuwe meldkamers een hoge initiële investering. Ze kunnen direct starten en betalen een vast bedrag per maand. Specifieke kennis voor bijvoorbeeld het onderhoud is niet nodig, want daarvoor zorgt de leverancier van het platform. Bestaande en nieuwe particuliere alarmcentrales gaan hier heel blij van worden, verwacht De Haan. Hij is niet bang met deze stap nieuwe concurrenten te creëren. “Wij geloven niet in concurrentie, alleen in samenwerking. Door kennis te delen, kan je kennis vermenigvuldigen.” Het concept is natuurlijk niet in vijf minuten uit te leggen. Daarom heeft Service Centrale Nederland een gezellig netwerkplein op de stand met de nodige hapjes en drankjes. Installateurs vernemen daar hoe zij relatief eenvoudig hun klanten eigen meldkamerdiensten kunnen aanbieden. Verder presenteert SCN de bestaande diensten, zoals track&trace, videobewaking en services.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

SequriX

Suricat

Distri Company

Seagate

Wordt een partner