Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Genetec

G4S

Optex

VAIBS

ARAS

Crown Security Services

SmartCell

Akuvox

SMC Alarmcentrale

Sequrix

Seagate

Brivo

Secusoft

WBN Security

Hanwha Vision Europe

Paralax

VisionPlatform.ai

SmartSD

Paxton

Network Optix

Advancis

Supraenet

Centurion

Unii

Regio Control Veldt

2N

Securitas

Bydemes

Synguard

CDVI

Connect Security

IDIS

VVNL

i-Pro

OpenEye

OSEC

Alphatronics

MOBOTIX

ASIS

NIBHV

VBN

Add Secure

Traka ASSA ABLOY

Eagle Eye Networks

HD Security

Lobeco

VIGI

LUGN

SOBA

Milestone

VEB

CSL

HID

Bosch Security Systems

Eizo

MPL

Kidde Commercial

ADI

Multiwacht Security

Uniview

Top Security

Aritech

Alarm Meldnet

Paraat

Van Dusseldorp Training

Distri Company

Nenova

Trigion

Service Centrale Nederland

ASSA ABLOY

Masset

Seris

Ajax Systems

Teletek

Securitas introduceert Goldstar beveiligingscertificaat

31 augustus 2009
Redactie
21:44

Dertien beveiligingsmedewerkers van SABIC-IP zijn vanaf 1 september Goldstar gecertificeerd. Goldstar is een afgewogen pakket deelcertificaten voor beveiligers in de chemische industrie.

Het leerpad voor deze certificering is door Securitas ontwikkeld, in samenspraak met diverse (petro-) chemische bedrijven. De specifieke risicogebieden binnen de chemische industrie vragen om een ander type beveiliger. Cor Stolk, Productmanager Industry & Manufacturing bij Securitas, licht toe: “Bij de werving van industriële beveiligers is het profiel van de medewerker essentieel. Er wordt een capaciteit- en een persoonlijkheidstest afgenomen. Vervolgens gaat de beveiliger een leerpad in, waarbij deelcertificaten worden gehaald die samen de Goldstar certificering vormen. Er is een jaarlijks verplichte herhalingstoets, waardoor het niveau hoog en up-to-date blijft.”

Bij het ontwikkelen van de certificering is gebruik gemaakt van een klankbordgroep uit de industrie, waar diverse toonaangevende bedrijven in vertegenwoordigd zijn. In overleg zijn de gewenste deelcertificaten vastgelegd. “Met name SABIC-IP heeft duidelijk haar behoefte in kaart gebracht. Zij zijn dan ook de eerste die per 1 september dertien gecertificeerde beveiligers hebben.” Op dit moment zijn 310 beveiligers in opleiding voor het volledige Goldstar certificaat of enkele deelcertificaten, afhankelijk van de wensen van opdrachtgevers.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Seagate

Suricat

IQSIGHT

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner