Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Synguard

Akuvox

Regio Control Veldt

Seris

Sequrix

Supraenet

Teletek

Paxton

Alarm Meldnet

Traka ASSA ABLOY

OSEC

Connect Security

HID

SMC Alarmcentrale

Top Security

VBN

LUGN

Masset

HD Security

Aritech

Hanwha Vision Europe

ASSA ABLOY

Secusoft

G4S

Paraat

SmartSD

Milestone

Ajax Systems

Multiwacht Security

Service Centrale Nederland

CDVI

Centurion

MPL

Eizo

MOBOTIX

Genetec

VisionPlatform.ai

VEB

Bydemes

Seagate

Crown Security Services

ADI

Lobeco

Securitas

Unii

Paralax

Distri Company

CSL

2N

Brivo

SOBA

Optex

OpenEye

i-Pro

Advancis

Uniview

Add Secure

Kidde Commercial

SmartCell

IDIS

NIBHV

Van Dusseldorp Training

Alphatronics

VAIBS

ARAS

Nenova

VIGI

VGN Group

Bosch Security Systems

Trigion

Eagle Eye Networks

WBN Security

ASIS

Network Optix

VVNL

Smart IP-series van Hikvision met nog hogere resolutie

26 april 2018
Redactie
07:50

Hikvision presenteert de Smart IP 3.0 serie camera’s (DS-2CD5A46GO-IZ) met resoluties tot 12 megapixels en uitgebreidere functionaliteit. Ook de DarkFighter-technologie om in duister te kunnen zien, is in deze versie verbeterd.

Volgens Hikvision is nog maar 0,001 lux aan verlichtingssterkte nodig om helder beeld op te leveren met de nieuwe DarkFighterX-camera. Daarnaast is allerlei intelligentie standaard aanwezig, zoals het tellen van mensen of voertuigen die een denkbeeldige lijn passeren, herkenning van onscherpte, gezichtsherkenning, herkenning van veranderingen in het beeld en het signaleren van het binnentreden of verlaten van een bepaald deel van het beeld.
De behuizing is vandaalbestendig volgens IK10 en volgens IP67 beschermt de behuizing de camera tegen stof en vocht. Camera’s die in een corrosieve omgeving worden geplaatst, kunnen extra beschermd worden met speciale verf, die voldoet aan de NEMA level III-standaard. De dome-camera is uitgerust met speciale led’s die voorkomen dat er hinderlijke reflecties optreden als er stof of waterdruppels aan de dome blijven hangen. De IR-led’s hebben een bereik van 30 tot 50 meter en bij de DarkFighterX camera (DS-2CD5028G0) zelfs 100 meter. Andere eigenschappen zijn WDR van 120 of 140 dB, H.265+ en vijf streams voor optimale resolutie op verschillende soorten monitoren of recorders.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Boon Edam

Distri Company

VIGI

Seagate

Suricat

Wordt een partner