Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Hikvision

VVNL

OSEC

Secusoft

SMC Alarmcentrale

Lobeco

SmartCell

Alphatronics

Network Optix

VEB

Genetec

Crown Security Services

VGN Group

LUGN

Milestone

Seris

Bydemes

ASIS

Seagate

Service Centrale Nederland

Teletek

Paraat

NIBHV

Kidde Commercial

Nenova

IDIS

BHVcertificaat.online

MPL

Brivo

VAIBS

Paralax

G4S

HD Security

Top Security

Ajax Systems

Sequrix

Unii

ARAS

Van Dusseldorp Training

VBN

Multiwacht Security

Masset

Akuvox

CDVI

Trigion

Optex

OpenEye

Advancis

Uniview

Aritech

2N

Hanwha Vision Europe

Traka ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

SmartSD

Distri Company

Synguard

Connect Security

Alarm Meldnet

ADI

Paxton

VisionPlatform.ai

Eagle Eye Networks

Gold-IP

ASSA ABLOY

Eizo

Regio Control Veldt

Securitas

Intrasec

i-Pro

SOBA

Add Secure

HID

MOBOTIX

Centurion

Smart IP-series van Hikvision met nog hogere resolutie

26 april 2018
Redactie
07:50

Hikvision presenteert de Smart IP 3.0 serie camera’s (DS-2CD5A46GO-IZ) met resoluties tot 12 megapixels en uitgebreidere functionaliteit. Ook de DarkFighter-technologie om in duister te kunnen zien, is in deze versie verbeterd.

Volgens Hikvision is nog maar 0,001 lux aan verlichtingssterkte nodig om helder beeld op te leveren met de nieuwe DarkFighterX-camera. Daarnaast is allerlei intelligentie standaard aanwezig, zoals het tellen van mensen of voertuigen die een denkbeeldige lijn passeren, herkenning van onscherpte, gezichtsherkenning, herkenning van veranderingen in het beeld en het signaleren van het binnentreden of verlaten van een bepaald deel van het beeld.
De behuizing is vandaalbestendig volgens IK10 en volgens IP67 beschermt de behuizing de camera tegen stof en vocht. Camera’s die in een corrosieve omgeving worden geplaatst, kunnen extra beschermd worden met speciale verf, die voldoet aan de NEMA level III-standaard. De dome-camera is uitgerust met speciale led’s die voorkomen dat er hinderlijke reflecties optreden als er stof of waterdruppels aan de dome blijven hangen. De IR-led’s hebben een bereik van 30 tot 50 meter en bij de DarkFighterX camera (DS-2CD5028G0) zelfs 100 meter. Andere eigenschappen zijn WDR van 120 of 140 dB, H.265+ en vijf streams voor optimale resolutie op verschillende soorten monitoren of recorders.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Seagate

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Boon Edam

Wordt een partner