Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Ajax Systems

SOBA

Kidde Commercial

Distri Company

OSEC

BHVcertificaat.online

Network Optix

Paraat

Masset

Aritech

Multiwacht Security

Bydemes

Genetec

VBN

SMC Alarmcentrale

Hikvision

Top Security

IDIS

Securitas

Teletek

SmartCell

Sequrix

Hanwha Vision Europe

Akuvox

Lobeco

Secusoft

HD Security

ADI

VAIBS

ASSA ABLOY

i-Pro

VEB

Traka ASSA ABLOY

Centurion

ASIS

Optex

MOBOTIX

Seris

Seagate

Regio Control Veldt

Synguard

VVNL

Van Dusseldorp Training

Eizo

Eagle Eye Networks

Connect Security

OpenEye

2N

ARAS

Service Centrale Nederland

Unii

Gold-IP

HID

Trigion

Paralax

G4S

VGN Group

Alarm Meldnet

Advancis

Nenova

NIBHV

Paxton

CDVI

Bosch Security Systems

Brivo

Milestone

Intrasec

Crown Security Services

Uniview

LUGN

MPL

SmartSD

Alphatronics

Add Secure

VisionPlatform.ai

SmartSD komt met uiterst veelzijdige toegangsterminal

1 mei 2020
Redactie
12:05

SmartSD komt met een all-in-one toegangsterminal van Hikvision met gezichtsherkenning, lichaamstemperatuurmeting, Mifare kaartlezer en detectie voor mondkapjes. De vraag hiernaar is enorm, aldus de distributeur.

De Hikvision DS-K1T671TM-3XF is een biometrische gezichtsherkenninglezer die personen identificeert op basis van gezichtsherkenning of een toegangskaart of -tag. Daarnaast kan deze terminal de lichaamstemperatuur meten en controleren of iemand een mondmasker draagt. Hierdoor kan deze terminal op verschillende manieren worden toegepast.

Toegang op basis van lichaamstemperatuurmeting
Hiermee worden personen met een te hoge lichaamstemperatuur gewaarschuwd door een akoestisch signaal en een weergave op de terminal. Bij een te hoge temperatuur kan de toegang tot een ruimte geblokkeerd worden, door het on-board relais te schakelen.

Toegang op basis van gezichtsherkenning of kaart
Door templates van gezichten in de terminal op te slaan, kan deze worden gebruikt als gezichtsherkenningslezer. Deze functie kan stand-alone worden gebruikt, maar de terminal kan ook worden gekoppeld aan een Wiegand-deurcontroller. De terminal heeft een capaciteit voor 50.000 templates.
De terminal is verder voorzien van een ingebouwde 13,56 MHz kaartlezer. Hierdoor kunnen personen toegang krijgen tot een ruimte op basis van een geldige Mifare kaart.

Toegang op basis van dragen mondmasker
Indien een gezicht of kaart/tag wordt herkend, maar de persoon in kwestie draagt geen mondmasker, dan zal deze geen toegang krijgen.
Bij het definieren van de voorwaarden voor toegang kunnen de verschillende functies ook worden gecombineerd. Zo kan toegang worden geweigerd als het gezicht van een persoon wordt herkend, maar deze geen mondmasker draagt én/of een te hoge temperatuur heeft.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Suricat

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Wordt een partner