Sony beveiligt langste metrolijn in Europa
Sony installeert bijna 3.000 IP-netwerkcamera’s over 50 stations en 48 km spoor voor Barcelona’s lijn 9. Voor dit project in Spanje heeft Sony intelligente en efficiënte beveiligingssystemen gemaakt en geleverd. Het systeem biedt bescherming voor de 90 miljoen passagiers die jaarlijks Lijn 9 gebruiken.
Sony’s DEPA (Distributed Enhanced Processing Architecture)-systeem verhoogt de accuraatheid van de identificatie van mogelijke bedreigingen door middel van grotere efficiëntie en extra informatie van elke camera. Sony’s geïntegreerde oplossing maakt gebruik van een intelligent netwerk beveiligingssysteem. Het netwerk stelt de controlekamer in staat om beelden van elke camera gelijktijdig te ontvangen ongeacht het aantal camera’s dat de operators op het scherm hebben.
De kunstmatige intelligentie van Sony’s SNC-CS50P-camera betekent dat gevaarlijke situaties die plaatsvinden op Lijn 9 onvertraagd kunnen worden gedetecteerd. Gevaren, zoals teveel mensen op platforms, verstoringen in de stroom van voetgangers, of achtergelaten tassen, en elke andere gerelateerde bedreigingen kunnen worden gecommuniceerd aan de controlekamer als waarschuwing.








































































































