Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Advancis

NIBHV

Securitas

Eagle Eye Networks

SMC Alarmcentrale

Eizo

Lobeco

ARAS

ADI

Paraat

Van Dusseldorp Training

VisionPlatform.ai

VIGI

Bydemes

SmartSD

Ajax Systems

Connect Security

Alarm Meldnet

Hikvision

HID

Service Centrale Nederland

G4S

Akuvox

CSL

Uniview

2N

Bosch Security Systems

Paralax

WBN Security

VVNL

HD Security

Trigion

Crown Security Services

Seris

Alphatronics

Brivo

Nenova

Aritech

VAIBS

MPL

Intrasec

Masset

Centurion

Secusoft

Add Secure

MOBOTIX

LUGN

SOBA

Kidde Commercial

Distri Company

i-Pro

VEB

Seagate

IDIS

Traka ASSA ABLOY

Optex

Synguard

Top Security

VGN Group

ASSA ABLOY

Genetec

Sequrix

OpenEye

OSEC

ASIS

Unii

Multiwacht Security

Hanwha Vision Europe

Network Optix

CDVI

SmartCell

Regio Control Veldt

Paxton

VBN

Milestone

Teletek

Gold-IP

Speciale officier tegen georganiseerde misdaad

18 februari 2016
Redactie
13:20

In Zeeland gaat een officier van justitie aan de slag die zich volledig richt op de aanpak van de georganiseerde misdaad. De Zeeuwse havens krijgen hierbij speciale aandacht. Dat meldt het CCV.
Tijdens een werkbezoek van minister Van der Steur van Veiligheid & Justitie ondertekenden politie, justitie, de douane en de Koninklijke Marechaussee een convenant over de versterkte aanpak van de georganiseerde criminaliteit.
De officier van justitie wordt voltijds ingezet om onder meer de drugssmokkel in Zeeland aan te pakken. De afgelopen jaren zijn tonnen harddrugs onderschept. Er lopen meerdere smokkelroutes door Zeeuwse wateren. Daarbij worden soms vissers gedwongen om drugspakketten op te pikken op zee.
CCV-adviseur Luuk Olsthoorn geeft vier tips aan ondernemers in de strijd tegen georganiseerde criminaliteit.
– Wees kritisch. Met uitleg waarom u kritisch zou moeten zijn naar leveranciers, afnemers en klanten.
– Stel vraagtekens bij wat u ziet. In het artikel geeft Luuk Olsthoorn voorbeelden.
– Let op signalen van afscherming. Wat is afscherming eigenlijk en waar u op kunt letten?
– Houd een oogje op leegstaande panden. Dit zijn gewilde objecten voor georganiseerde criminelen. Met verdiepende informatie voor verhuurders van woningen en bedrijfspanden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

SequriX

Seagate

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner