Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Milestone

VVNL

VisionPlatform.ai

Regio Control Veldt

ARAS

Lobeco

SMC Alarmcentrale

Trigion

Network Optix

Synguard

VEB

Aritech

Van Dusseldorp Training

HID

WBN Security

Akuvox

Teletek

SOBA

SmartSD

CSL

Alarm Meldnet

ADI

Top Security

Hikvision

MOBOTIX

Optex

Distri Company

HD Security

Bydemes

Unii

Brivo

Hanwha Vision Europe

Multiwacht Security

Ajax Systems

VBN

Masset

2N

SmartCell

Secusoft

Sequrix

Uniview

VAIBS

Kidde Commercial

VGN Group

Securitas

Bosch Security Systems

Centurion

Genetec

LUGN

MPL

Paraat

ASSA ABLOY

IDIS

Intrasec

VIGI

G4S

Nenova

Connect Security

Eizo

Paxton

OSEC

Paralax

Add Secure

NIBHV

Alphatronics

i-Pro

Crown Security Services

ASIS

Gold-IP

Eagle Eye Networks

Seagate

Seris

Service Centrale Nederland

CDVI

Advancis

Traka ASSA ABLOY

OpenEye

Straatroven gepleegd door jongeren met bivakmutsen

20 mei 2024
Redactie
07:34

Meerdere jongeren beroofden in de nacht van zondag 19 mei op maandag 20 mei een man in de Nieuwe Ginnekenstraat in Breda en even later een vrouw in de Adriaan van Bergenstraat in dezelfde stad. Beide slachtoffers moesten onder bedreiging van een mes hun waardevolle spullen afgeven. De politie is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden.

Het eerste slachtoffer, een 21-jarige man uit Breda, liep rond 03.45 uur door de Nieuwe Ginnekenstraat. Ineens kwamen er ongeveer vijf jongeren op hem af. Zij droegen allemaal een trainingspak en een bivakmuts. Onder bedreiging van een mes moest hij zijn draadloze oordopjes afgeven. Dit deed hij, zodat ze hem verder met rust lieten. De daders renden vervolgens weg in de richting van het centrum.

Tweede slachtoffer
Even later, rond 04.30 uur, belde een 27-jarge vrouw uit Breda de politie. Ook zij bleek te zijn beroofd door een aantal jongeren in een trainingspak met bivakmutsen over hun hoofd. Dit gebeurde in de Adriaan van Bergenstraat. De daders kwamen vanaf de Hoge brug gelopen. Onder bedreiging van een mes heeft zij haar geld af moeten geven. Ook na deze beroving renden de daders weg in de richting van het centrum.

Getuigen
De politie is op zoek naar mensen die meer over deze berovingen weten. De daders worden allen rond de 18 jaar oud geschat. Zij droegen donkerkleurige trainingspakken, waarvan één een rood/grijs pak droeg. Zij droegen donkerkleurige bivakmutsen over hun hoofd. Eén van hen droeg een witte muts. De daders spraken in de Nederlandse taal. Heeft u meer informatie? Bel dan met de politie op 0900-8844. Dit kan ook via het Politie WhatsApp nummer 06 – 1220 7006. Belt u liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem (0800 – 7000). Vermeld voor een snelle informatieverwerking het dossiernummer: 2024125557.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

VIGI

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Distri Company

Suricat

SequriX

Wordt een partner