Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eagle Eye Networks

Ajax Systems

VEB

VAIBS

Distri Company

Akuvox

Alarm Meldnet

Traka ASSA ABLOY

Trigion

Uniview

ASSA ABLOY

Eye Watch Security Group

Teletek

Sequrix

ADI

MPL

Van Dusseldorp Training

Alphatronics

Centurion

SOBA

OpenEye

Advancis

Milestone

VVNL

Connect Security

Crown Security Services

Eizo

OSEC

Nenova

Network Optix

Aritech

Secusoft

CDVI

Genetec

ARAS Security

Service Centrale Nederland

MOBOTIX

IQSIGHT

247kooi

Synguard

CSL

More2Safety

WBN Security

Multiwacht Security

Unii

Seris

Regio Control Veldt

Top Security

VIGI

Masset

ASIS

Paxton

Lobeco

Bydemes

LUGN

HID

Add Secure

Paralax

IDIS

Supraenet

NIBHV

Kidde Commercial

Securitas

Paraat

2N

SMC Alarmcentrale

HD Security

Zevix

G4S

Brivo

SmartCell

WatchTower

Seagate

Axis Communications

SmartSD

Roskam Groep

Optex

Alarm.com

Hanwha Vision Europe

Toch nog VKB subsidie voor veiligheidsmaatregelen ondernemers

11 maart 2015
Redactie
23:37

In 2015 beperkt de regeling Veiligheid Kleine Bedrijven (VKB) zich in principe tot een gratis veiligheidsscan. Toch kunnen ondernemers ook in aanmerking komen voor een subsidie op maatregelen.

Hiervoor moet een brancheorganisatie een eigen projectsubsidie aanvragen bij het ministerie van Veiligheid en Justitie. Met een gratis veiligheidsscan uit de regeling VKB kan de veiligheid in bedrijven (met maximaal vijftig fte’s) worden verbeterd. De scan wordt ter plekke uitgevoerd door een CCV-adviseur die de veiligheidsrisico’s in kaart brengt en gratis advies geeft over maatregelen om de veiligheid in en om een bedrijf te vergroten.
veilig ondernemenErvaringen uit voorgaande jaren maken duidelijk dat juist deze scan erg door ondernemers wordt gewaardeerd. Naast de gratis veiligheidsscan, stelt het ministerie van Veiligheid en Justitie projectsubsidies beschikbaar aan brancheorganisaties. Zij kunnen zo maatwerk leveren aan een aangewezen doelgroep binnen hun sector of branche. Dit maatwerk bestaat dan veelal uit een subsidie op technische of organisatorische maatregelen gericht op de veiligheidsproblemen in de betreffende branche.
Ondernemers die in aanmerking willen komen voor een subsidie op maatregelen, kunnen contact opnemen met hun brancheorganisatie om na te gaan of deze een eigen projectsubsidie kent.
Ondernemers die geïnteresseerd zijn in een scan kunnen zich opgeven via de website: veiligondernemenbeginthier.nl

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Distri Company

SequriX

Suricat

Eyewatch Security Group

IQSIGHT

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Seagate

More2Safety

Wordt een partner