TOP Security introduceert WD Purple harddisks
TOP Security introduceert integratie van Western Digital Purple Security HD’s in haar DVR’s. Foutpixellering en video-onderbrekingen moeten hiermee tot de verleden tijd behoren.
Begin dit jaar kwam Western Digital met een serie schijven die speciaal ontwikkeld is voor surveillance en videobewaking. De schijven bieden optimale betrouwbaarheid in CCTV beeldopslag en zijn door getest door toonaangevende partners in de beveiligingsbranche. Bij een test in een zwaar belaste omgeving met 32 camera’s leverde de WD Purple een significante toename in voltooide opdrachten en rendement.
WD Purple-opslag voor bewaking wordt gefabriceerd voor dag en nacht functionerende bewakingssystemen in hoge definitie die tot vijf harde schijven en tot 32 camera’s gebruiken. De schijven hebben een formaat van 3,5-inch en een SATA 6 Gb/s interface. Daarnaast zijn ze voorzien van 64 megabyte cachegeheugen. De HDD’s zijn verkrijgbaar in een één-, twee -, drie- en vier terabyte uitvoering. WD Purple’s firmware-upgrades werken met ATA-streaming en verminderen foutpixellering en video-onderbrekingen. De groothandel in beveiligingssystemen geeft 3 jaar garantie op de schijven.
Link: cctvproducten.nl