T.S.A. neemt detachering RISC Fire & Safety Services over
De detacheringactiviteiten van RISC Fire & Safety Services worden vanaf 1 mei 2009 voortgezet door T.S.A. Groep. Falck Nederland gaat zich na de transfer volledig richten op haar core business.
Ruim twintig jaar is RISC Fire & Safety Services actief geweest in het detacheren van brand- en veiligheidswachten. Falck Nederland heeft echter besloten om zich 100 procent te richten op haar core business: het verzorgen van veiligheids- en gezondheidstrainingen en consultancy. Als gevolg van dit besluit is gezocht naar een geschikte partij om de activiteiten van RISC Fire & Safety Services over te nemen en voort te zetten. De belangrijkste voorwaarden hierbij waren kwaliteit van dienstverlening, continuïteit voor de klanten, plannen voor de toekomst en perspectief voor het personeel.
De T.S.A. Groep is inmiddels zeventien jaar actief met onder andere het detacheren van veiligheidspersoneel in de industrie. T.S.A. Groep is een stabiele en sterk groeiende organisatie die de kwaliteit van haar dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Door de jaren heen heeft de organisatie een uitstekende naam en reputatie opgebouwd. De uitbreiding van de activiteiten past uitstekend binnen de groeiplannen van T.S.A. Groep.