Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Multiwacht

Gold-IP

MOBOTIX

Unii

Genetec

Seagate

MPL

Service Centrale Nederland

2N

BHVcertificaat.online

VisionPlatform.ai

Brivo

Oribi ID Solutions

Regio Control Veldt

EAL

LUGN

SmartCell

Centurion

Seris

Kidde Commercial

ARAS

Eizo

Secusoft

Connect Security

VEB

VAIBS

Bydemes

Securitas

Eagle Eye Networks

Masset

Top Security

Alphatronics

Optex

HID

Lobeco

Sequrix

Dero Security Products

Advancis

OSEC

CSL

Teletek

Intrasec

VVNL

Ajax Systems

NIBHV

Add Secure

VBN

ASSA ABLOY

G4S

Hanwha Vision Europe

IDIS

VideoGuard

Paxton

Paralax

SOBA

SmartSD

Hikvision

Distri Company

ADI

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Crown Security Services

Uniview

Trigion

i-Pro

Aritech

Milestone

Alarm Meldnet

HD Security

Nenova

Paraat

ASIS

SMC Alarmcentrale

Bosch Security Systems

Synguard

CDVI

VGN Group

Network Optix

Ulisse Compact HD camera van Videotec

18 juni 2014
Redactie
10:25

Videotec introduceert de Ulisse Compact HD, een hoogwaardige oplossing voor PTZ-toepassingen met of zonder toevoeging van infarood- of witlicht.

Ulisse Compact HDDe Ulisse Compact HD PTZ is beschikbaar met een geïntegreerde real-time Full HD cameramodule met mechanische dag/nacht functie en 20 x optische zoom, is zeer lichtgevoelig en levert een uitzonderlijk hoge beeldkwaliteit. Totale duisternis is voor deze unit ook geen probleem; er zijn modellen beschikbaar met geïntegreerde infrarood- of witlicht verlichting met 10 of 30 graden openingshoek.

Integratie is mogelijk dankzij de volledige Onvif (Profile S) integratie. Maximaal 4 gelijktijdige videostreams en de standaard aanwezige alarm ingang en relaisuitgang vervolledigen deze all-in-one oplossing. De geïntegreerde pan/tilt motor heeft een continue 360 graden rotatie en een tilt van -90 tot +90 graden. 250 presets kunnen worden ingesteld met een accuraatheid van 0,05 graden een snelheid tot 200 graden/sec.

De Ulisse Compact HD heeft een IP66 beschermingsgraad en blijft functioneren bij temperaturen van -40 tot +50 graden Celsius. Indien nodig kan de ruitenwisser optioneel uitgebreid worden met waterreservoirs van verschillende inhouden die te monteren zijn op verschillende hoogtes. Er zijn modellen beschikbaar voor 230 VAC en 24 VAC-voeding.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

SequriX

Boon Edam

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Videoguard

Seagate

Wordt een partner