Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

CDVI

Masset

Bydemes

Advancis

Eagle Eye Networks

Network Optix

VIGI

VisionPlatform.ai

Nenova

Synguard

VAIBS

Aritech

Trigion

LUGN

Seagate

Connect Security

Sequrix

Add Secure

WBN Security

Seris

NIBHV

Securitas

SMC Alarmcentrale

Paraat

Regio Control Veldt

VGN Group

CSL

Brivo

2N

VVNL

SOBA

Secusoft

VBN

OpenEye

Multiwacht Security

Traka ASSA ABLOY

Hanwha Vision Europe

IDIS

Optex

Uniview

MOBOTIX

Van Dusseldorp Training

VEB

ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

Paxton

Centurion

Ajax Systems

G4S

SmartSD

Alarm Meldnet

HD Security

i-Pro

Genetec

ARAS

Supraenet

Milestone

ASIS

HID

Kidde Commercial

Unii

Paralax

Teletek

ADI

Distri Company

Crown Security Services

Lobeco

Top Security

SmartCell

Service Centrale Nederland

MPL

OSEC

Akuvox

Alphatronics

Eizo

Unica stimuleert wetenschappelijk brandveiligheidsonderzoek

2 juli 2014
Redactie
20:22

Unica Automatic Sprinkler, het in brandbeveiliging gespecialiseerde bedrijf binnen Unica Groep, is onlangs toegetreden tot de stichting FSE wo2. Deze stichting heeft als doel het vergroten van de kennis over brandveiligheid door het stimuleren van wetenschappelijk onderzoek.

Unica BrandbeveiligingDe stichting ondersteunt de fellow (praktijkhoogleraar) Fire Safety Engineering aan de Technische Universiteit Eindhoven. Unica wil hiermee bijdragen aan een brandveiliger samenleving.

Het fellowship Fire Safety Engineering is in 2012 ingesteld als reactie op heersende bezorgdheid over de invulling van brandveiligheid binnen de huidige leerstoelen aan de academische bouwkunde-opleidingen. Sinds 2014 wordt het fellowship extern ondersteund door de stichting ‘Fire Safety Engineering – wetenschappelijk onderzoek en onderwijs’, kortweg FSE wo2. De partners in de stichting (bedrijven, overheden en kennisinstituten) zetten zich in om het onderwijs en onderzoek over brandveiligheid op academisch niveau vorm te geven. Zo ontstaat bovendien een interactie tussen universiteit (TU Eindhoven) en bedrijfsleven. De stichting financiert gericht wetenschappelijk onderzoek op het gebied van brandveiligheid voor zowel publiekrechtelijke als private doelen, dus zowel voor persoonlijke veiligheid als schadebeperking, duurzaamheid, flexibiliteit en robuustheid.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Suricat

Distri Company

VIGI

Artitech Kidde Commercial

Seagate

SequriX

Wordt een partner