Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

IQSIGHT

Akuvox

Ajax Systems

Lobeco

Sequrix

Eizo

Uniview

MPL

SmartSD

NIBHV

Optex

Nenova

Hanwha Vision Europe

ASIS

Paxton

G4S

Alphatronics

Multiwacht Security

Alarm.com

VAIBS

2N

Unii

Brivo

Milestone

LUGN

Roskam Groep

Genetec

Service Centrale Nederland

Eagle Eye Networks

Top Security

Seris

Crown Security Services

Secusoft

Network Optix

Van Dusseldorp Training

VVNL

SmartCell

VIGI

Trigion

Seagate

Kidde Commercial

Paralax

WatchTower

SMC Alarmcentrale

IDIS

Distri Company

Zevix

ADI

Advancis

CDVI

Centurion

Teletek

ARAS Security

HID

WBN Security

VEB

Traka ASSA ABLOY

OpenEye

Alarm Meldnet

Add Secure

Connect Security

Bydemes

Synguard

Regio Control Veldt

Supraenet

Masset

OSEC

HD Security

MOBOTIX

Paraat

SOBA

CSL

ASSA ABLOY

Securitas

Aritech

Axis Communications

Uniek toegangcontrolesysteem voor medewerkers NS

12 september 2012
Redactie
09:56

Trigion Beveiligingstechniek heeft vorig jaar de opdracht van NSR-E-TSN ontvangen voor het leveren, installeren en beheren van een toegangscontrolesysteem voor het rijdend personeel van NS Reizigers.

Afgelopen april heeft de opening van dit unieke project, met het in gebruik nemen van de eerste locatie, het Eemsgebouw te Amersfoort plaatsgevonden. De komende maand worden de laatste locaties uitgevoerd met het nieuwe toegangscontrolesysteem.

Het systeem is een uniek concept waarbij het NS personeel met hun eigen personeelspas het systeem bedient, waardoor het uitgeven van afzonderlijke pasjes tot het verleden behoord. In totaal zullen meer dan 12.000 medewerkers van de NS van het nieuwe systeem gebruik gaan maken om de toegang tot locaties te verkrijgen.

Monteur TrigionVoor dit nieuwe systeem was het noodzakelijk om speciale software te ontwikkelen om de integratie tussen het beheerssysteem van de NS en het nieuw toegepaste toegangscontrolesysteem te realiseren. De server van het toegangscontrolesysteem en de server voor de software staan in de AlarmServiceCentrale van Trigion in Schiedam opgesteld. Door middel van het interne NS netwerk zijn de onderstations verbonden met de servers.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

IQSIGHT

Seagate
Boon Edam

Distri Company

Suricat

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner