Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Centurion

Gold-IP

SmartCell

Network Optix

ARAS

Seagate

VAIBS

Uniview

HD Security

Alarm Meldnet

SMC Alarmcentrale

Seris

Paralax

ASSA ABLOY

2N

Crown Security Services

Bydemes

Regio Control Veldt

MOBOTIX

ASIS

Aritech

Brivo

MPL

Ajax Systems

Connect Security

Eizo

OpenEye

Trigion

VIGI

LUGN

Genetec

NIBHV

Traka ASSA ABLOY

Masset

Multiwacht Security

Bosch Security Systems

IDIS

Add Secure

Milestone

Service Centrale Nederland

Eagle Eye Networks

Optex

Lobeco

Paraat

Alphatronics

Top Security

Distri Company

Paxton

Advancis

OSEC

ADI

VVNL

VEB

Synguard

Hanwha Vision Europe

SmartSD

Kidde Commercial

SOBA

Van Dusseldorp Training

Sequrix

Secusoft

Akuvox

G4S

WBN Security

Unii

CDVI

VisionPlatform.ai

Hikvision

VBN

Securitas

CSL

HID

VGN Group

Teletek

i-Pro

Nenova

Vakbeurs New Security in Leuven van start

15 februari 2017
Redactie
07:20

Vandaag en donderdag vindt in de Brabanthal in Leuven de vakbeurs New Security plaats. Het is een tweejaarlijks evenement waar met name distributeurs en installateurs van technische beveiliging elkaar ontmoeten.

Hoewel het een kleinschalige beurs is, trekt de prettige sfeer altijd behoorlijk wat bezoekers. “Het is uniek dat we alle facetten van security belichten”, stipt organisator Filip Cossement aan. “Dat omhelst zowel inbraak- als branddetectie, toegangscontrole, camerabewaking en monitoring als mechanische beveiliging. We leven namelijk in een tijdperk waarin het onveiligheidsgevoel helaas is toegenomen en waarin het essentieel is om onze gebouwen, infrastructuur en omgeving op een adequate manier te beschermen.”

Krachten
New Security bundelt voor deze editie de krachten met zes partners. Zo zal ACA (Vereniging van Meldkamers) tijdens de beurs een evenement organiseren. Ook AST (Agoria Security Technologies, een bedrijfsgroep die specialisten in geïntegreerde beveiligingstechnologie groepeert) voorziet een eigen programma.
SBM (Skills voor Bedrijf en Medewerkers) zal een lezing verzorgen rond het thema Internet of Things.
ALIA Security, de Belgische beroepsvereniging van de elektronische beveiliging, is eveneens present. Het aspect mechanische beveiliging wordt versterkt door de aanwezigheid van talrijke VSU-leden (Vlaamse Slotenmakers Unie), die het sowieso belangrijk vindt haar leden te informeren over alles wat hen aanbelangt. Tot slot zal het ook voor leden van Belgosafe (nationale vakvereniging van fabrikanten, verdelers en serviceverleners van geld- en waardebergingssystemen) de moeite lonen om naar New Security te komen.

Het adres is: Brabantlaan 1 in Leuven.
New Security is geopend van 10-21u op woensdag en van 10-18u op donderdag.
Verdere informatie: http://www.topsecurity.be/nl/new-security-1/new-security-2017

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Distri Company

VIGI

Boon Edam

SequriX

Wordt een partner