Vanderbilt breidt ACT Enterprise flink uit
Van het toegangssysteem ACT Enterprise heeft Vanderbilt versie 2.8 uitgebracht. Hiermee is niet alleen de toegang te beheren, maar kunnen ook SPC-inbraakpanelen worden geschakeld en videosystemen van Eventys worden bediend. Dit maakt distributeur SmartSD bekend.
ACT Enterprise is een toegangssysteem voor projecten tot 60.000 kaarthouders. Met het systeem zijn duizenden deuren te beheren, waardoor het voor de meest uiteenlopende projecten is te gebruiken. Er kunnen onder andere de draadloze sloten van het type ASSA Aperio mee worden aangestuurd. Bediening kan met een gratis te downloaden app voor Android of iOS.
Automatiseren
De belangrijkste noviteit in versie 2.8 is de Rules Engine. Hiermee zijn vele processen en handelingen te automatiseren. De beheerder kan bijvoorbeeld een e-mail ontvangen als iemand een ongeldig verklaarde toegangskaart probeert te gebruiken om binnen te komen. Ook kan de verlichting automatisch uitgaan als de laatste persoon het gebouw verlaat. Belangrijk is wel dat de controllers zo zijn geprogrammeerd dat zij logs genereren. Via een grafisch scherm kan de beheerder instellen welke actie op welke trigger moet volgen.
Meer informatie is te vinden op deze website.







































































































