Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eizo

VVNL

VEB

Traka ASSA ABLOY

Top Security

OSEC

NIBHV

2N

Teletek

Centurion

Milestone

Paxton

Regio Control Veldt

Aritech

Intrasec

Akuvox

G4S

Service Centrale Nederland

VBN

Add Secure

VisionPlatform.ai

MPL

BHVcertificaat.online

CSL

IDIS

Securitas

Paralax

Unii

Distri Company

Dero Security Products

SOBA

Oribi ID Solutions

VAIBS

Bydemes

Genetec

Brivo

EAL

Crown Security Services

Alarm Meldnet

Nenova

Secusoft

ADI

Seagate

ASIS

i-Pro

Lobeco

VGN Group

Synguard

CDVI

Uniview

Advancis

Bosch Security Systems

Alphatronics

Multiwacht

Gold-IP

Paraat

Hanwha Vision Europe

MOBOTIX

Masset

LUGN

Kidde Commercial

Seris

Ajax Systems

HD Security

ASSA ABLOY

SMC Alarmcentrale

HID

Connect Security

Network Optix

Optex

Sequrix

SmartCell

VideoGuard

SmartSD

Trigion

Eagle Eye Networks

ARAS

Hikvision

Veilig versieren met het EK voetbal

24 mei 2012
Redactie
09:58

Het EK voetbal 2012 komt dichterbij. Juist in deze periode is het extra belangrijk om de brandveiligheid goed in de gaten te houden. Slingers, vlaggen, papieren vlaggetjes en andere versieringen bepalen hoe snel een brand om zich heen grijpt.

Oranje versieringBrandveilige versieringen zijn soms gemaakt van veilige materialen zoals aluminiumfolie en soms geïmpregneerd. Goede versiering is niet gemakkelijk ontvlambaar, maar niet alle versieringen die in de handel zijn, hebben de juiste brandvertragende kwaliteit. Als het goed is staat informatie over ontvlambaarheid vermeld op de verpakking. Bij twijfel over de brandveiligheid kunt u de winkelier raadplegen of versieringen beter niet aanschaffen.

Ook dient u bij het ophangen van de versieringen, de voorschriften in de gaten te houden. Versiering moet minimaal 50 centimeter verwijderd zijn van spotjes en andere apparaten waarvan de oppervlaktetemperatuur kan oplopen. Dus ook van de televisie. Met lucht gevulde ballonnen zijn gewoon toegestaan.

Bij het versieren van straten en buurten, moet u rekening houden met de bereikbaarheid van uw straat of buurt voor brandweer en ambulance. Er zijn een paar eenvoudige regels bij het versieren van de openbare weg. Versieringen boven de openbare weg moeten hoger dan 4,2 meter hangen en breder zijn dan 3.5 meter, zodat de auto’s van de hulpdiensten er door kunnen. Denk er ook aan dat u de brandkranen vrij houdt. Deze brandkranen liggen meestal in het trottoir en zijn afgesloten met een ijzeren deksel met als opschrift brandkraan of hydrant.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

SequriX

Videoguard

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Seagate

Suricat

Wordt een partner