Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Top Security

Oribi ID Solutions

Lobeco

Hanwha Vision Europe

SOBA

Uniview

Unii

BHVcertificaat.online

VideoGuard

SmartSD

2N

IDIS

Advancis

HID

Akuvox

Service Centrale Nederland

Connect Security

i-Pro

Centurion

Intrasec

Nenova

ADI

Hikvision

SmartCell

ARAS

MOBOTIX

Alarm Meldnet

Aritech

Multiwacht

VAIBS

NIBHV

Trigion

ASSA ABLOY

Paxton

MPL

ASIS

G4S

CDVI

Seris

Secusoft

Paraat

Network Optix

Masset

Kidde Commercial

Bydemes

Seagate

Optex

Dero Security Products

Milestone

Gold-IP

Alphatronics

Distri Company

VEB

Securitas

VisionPlatform.ai

Add Secure

OSEC

Paralax

Traka ASSA ABLOY

Eagle Eye Networks

EAL

Brivo

LUGN

VVNL

Ajax Systems

HD Security

CSL

Genetec

Eizo

VBN

Synguard

Regio Control Veldt

VGN Group

SMC Alarmcentrale

Bosch Security Systems

Crown Security Services

Teletek

Sequrix

Verdachte op heterdaad aangehouden na explosie

3 april 2025
Redactie
06:52

In de nacht van woensdag 2 april is een verdachte op heterdaad aangehouden na een explosie bij een woning aan de Aalbersestraat in Amsterdam. Tijdens de explosie waren de bewoners aanwezig in de woning. Gelukkig raakte niemand gewond, maar de deur liep flinke schade op.

Rond 01.15 uur werden agenten tijdens hun ronde in de wijk Geuzenveld opgeschrikt door een harde knal. Kort daarna bleek dat er een explosief was afgegaan bij de voordeur van een woning in de buurt. Op dat moment zagen de agenten een man wegrennen. Toen ze hem wilden aanspreken, ging hij ervandoor. Na een achtervolging kon hij worden aangehouden.
Bij zijn arrestatie had de verdachte, een 23-jarige man uit Amsterdam, onder andere een stuk stroomdraad, handschoenen en batterijen bij zich. Hij is meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.
De recherche onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich te melden. Mensen die iets hebben gezien in de nacht van dinsdag 1 op woensdag 2 april of camerabeelden hebben van beveiligings- of deurbelcamera’s, worden verzocht contact op te nemen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Suricat

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Videoguard

Distri Company

Wordt een partner