Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Advancis

Secusoft

Paraat

CDVI

Aritech

Ajax Systems

Top Security

ASIS

Eizo

VVNL

Bosch Security Systems

2N

i-Pro

Distri Company

SMC Alarmcentrale

Seris

VisionPlatform.ai

Milestone

ARAS

Traka ASSA ABLOY

G4S

Paralax

Sequrix

WBN Security

Seagate

SOBA

Service Centrale Nederland

Genetec

Supraenet

Centurion

Kidde Commercial

OSEC

Teletek

Regio Control Veldt

MOBOTIX

VBN

VAIBS

Lobeco

Multiwacht Security

Eagle Eye Networks

VGN Group

Securitas

SmartSD

Optex

ASSA ABLOY

Synguard

Masset

NIBHV

HID

Unii

Trigion

VEB

VIGI

Add Secure

MPL

LUGN

Van Dusseldorp Training

Alphatronics

Brivo

Crown Security Services

CSL

Nenova

Paxton

Alarm Meldnet

Hanwha Vision Europe

HD Security

Uniview

IDIS

Akuvox

Network Optix

SmartCell

ADI

OpenEye

Connect Security

Bydemes

Vergaande ondersteuning bij realisatie brandveiligheid

11 april 2022
Redactie
07:37

Fireproducts & Solutions Nederland is met een opvallende stand (E.23) duidelijk aanwezig op het FireSafety & Security Event 2022. Installateurs krijgen er veel nieuws te zien op het gebied van brandveiligheid, zoals Olympia Electronics nood- en vluchtverlichting en de nieuwe Morley-IAS by Honeywell brandmeldcentrales.

Fireproducts & Solutions Nederland is  er dit jaar met een aantal bijzondere noviteiten, zoals de nieuwe lijn Olympia Electronics nood- en vluchtverlichting. Bijzonder daaraan is volgens de exposant dat het een state of the art-product is met een aantrekkelijk prijsniveau, waarmee de installateur zich echt kan onderscheiden. Het is makkelijk in onderhoud, heeft betaalbare onderdelen en is van Europees fabricaat.

Primeurs van Honeywell en Siemens
Daarnaast heeft Fireproducts & Solutions Nederland de primeur in Nederland om de nieuwe Morley-IAS by Honeywell brandmeldcentrales, de Morley LITE en Morley MAX te laten zien. Beide brandcentrale hebben een touchscreen. De Morley LITE heeft één lus met een vermogen tot 500mA en de Morley MAX heeft twee, vier of acht lussen en is te koppelen tot een netwerk met maar liefst 128 lussen.
Ook toont de exposant als Approved Partner van Siemens de productlijnen Cerberus PRO en Cerberus FIT. Hier ligt dit jaar de nadruk op de Cerberus Pro IP8 die met de cloud-oplossing naar het next level gaat. Gedemonstreerd worden de vele mogelijkheden van de Cerberus FIT.

Vergaande ondersteuning
Fireproducts & Solutions Nederland zegt in te spelen op de behoefte uit de markt, flexibel te zijn en uit voorraad te kunnen leveren. Het belooft een scherpe prijsstelling en ondersteuning aan de installateur bij kleine, middelgrote en grote projecten. Die ondersteuning gaat ver. Een installateur met een aanvraag voor een brandmeldinstallatie kan de tekeningen aanleveren als Autocad- of pdf-bestand. Fireproducts & Solutions Nederland maakt dan de projectie, digitaal en conform de huidige regelgeving. De installateur ontvangt vervolgens een geheel vrijblijvende scherpe offerte. Na akkoord schrijft de leverancier het Programma van Eisen, verzorgt zij de correspondentie met de bevoegde autoriteiten en helpt zij de installateur met technische vraagstukken. Tot slot wordt de inbedrijfstelling ondersteund en wordt het geheel opgeleverd met een Rapport van Oplevering. Fireproducts & Solutions Nederland kan zelfs het certificeringstraject verzorgen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Boon Edam

VIGI

Suricat

Seagate

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner