Videobeheersoftware met multi-site functionaliteit
Axis Communications komt met een vernieuwde versie van de videobeheersoftware Axis Camera Station (ACS). Met ACS 3.30 wordt het mogelijk camerabeelden van meerdere locaties tegelijkertijd te bekijken en wordt failover recording mogelijk.
De multi-site functionaliteit maakt het voor de gebruiker mogelijk vanaf één client de camerabeelden te bekijken die op verschillende servers worden opgenomen. Het is dan niet langer noodzakelijk om op de verschillende servers apart in te loggen. Deze toepassing is vooral interessant voor klanten die kleine aantallen camera’s op verschillende locaties hebben.
Innovatief is de nieuwe failover recording functionaliteit. Hierbij worden de beelden opgenomen op de in de camera aanwezige SDHC kaart, zodra de verbinding met de opname-server wordt onderbroken. Als de verbinding weer beschikbaar komt, worden de beelden alsnog naar de server gekopieerd, zodat er geen beelden verloren kunnen gaan. “Met de ACS v3.30 bieden we professionele features voor kleinschalige en middelgrote toepassingen. Aangevuld met het nieuwe Video Surveillance Control Board, heeft de gebruiker een krachtige oplossing”, aldus Edwin Beerentemfel, Sales manager van Axis Communications.
Het nieuwe Axis T8310 Video Surveillance Control Board bestaat uit een joystick, toetsenbord en ‘jog dial’ voor goede en accurate pan/tilt/zoom-controle (PTZ) van netwerkcamera’s en het beheer van opgenomen videomateriaal.
De oplossing bestaat uit drie onderdelen. De AXIS T8311 Video Surveillance Joystick heeft een drie assige joystick, met draaiknop, en zes drukknoppen. Met de AXIS T8312 Video Surveillance Keypad kan snel worden genavigeerd tussen de verschillende schermen, camera’s en PTZ-presets. De AXIS T8313 Video Surveillance Jog Dial maakt het eenvoudig zoeken in beelden mogelijk. Elke unit kan afzonderlijk worden gebruikt of de units kunnen als geheel worden ingezet.