Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

CSL

Paxton

VIGI

2N

VAIBS

SOBA

Eagle Eye Networks

MPL

SMC Alarmcentrale

Network Optix

HD Security

Van Dusseldorp Training

Kidde Commercial

Genetec

Nenova

LUGN

ARAS

G4S

Secusoft

CDVI

Bydemes

Top Security

Teletek

Sequrix

WBN Security

Centurion

IQSIGHT

Advancis

Trigion

Synguard

Securitas

Lobeco

Axis Communications

ADI

Supraenet

Uniview

Seagate

Eizo

Milestone

Regio Control Veldt

VBN

ASSA ABLOY

Alphatronics

Multiwacht Security

SmartCell

Alarm Meldnet

VVNL

Crown Security Services

ASIS

Masset

OSEC

Connect Security

Paralax

Traka ASSA ABLOY

Hanwha Vision Europe

NIBHV

Unii

Zevix

Optex

SmartSD

Service Centrale Nederland

Alarm.com

Seris

Distri Company

Ajax Systems

Add Secure

HID

OpenEye

VEB

Paraat

Aritech

MOBOTIX

Brivo

Akuvox

IDIS

VideoGuard levert nu ook Hanwha Vision

29 maart 2023
Redactie
12:55

Value Added Distributor VideoGuard breidt het assortiment camera’s uit met de modellen van Hanwha Vision. De apparatuur wordt ingezet om geavanceerde en veeleisende oplossingen te kunnen bieden met het beveiligingsplatform Security Center van Genetec.

Op de wereldmarkt is Hanwha Vision al een heel belangrijke speler. En ook de Benelux vormt voor de Zuid-Koreaanse fabrikant een snel groeiende markt. Ook VideoGuard ziet deze ontwikkeling. Beide bedrijven constateren dat er steeds meer vraag komt naar oplossingen met hardware van Hanwha en software van Genetec. Er is volgens Hanwha Vision dan ook duidelijk sprake van een bepaalde synergie die in heel veel landen goed werkt en die de bedrijven daarom ook in de Benelux willen uitrollen. De fabrikant ziet dat Genetec heel veel gevraagd wordt door Hanwha-gebruikers, terwijl andersom Genetec merkt dat heel veel klanten Hanwha-producten willen gebruiken. Daar komt bij dat de camera’s 100 procent NDAA-proof zijn en dus overal gebruikt mogen worden.

Vergaande integraties
Hanwha Vision levert een groot scala aan intelligente en multisensor-camera’s, waar ook een aantal interessante PTRZ-modellen. Daarnaast is er een volledige integratie van de AI-features. Zo legt de Hanwha AI-camera bijvoorbeeld merk, model en kleur van een auto vast, waarna het voertuig in Genetec makkelijk opgezocht kan worden. Ook als de camera naar personen kijkt maakt de integratie met Genetec het makkelijk hierin te zoeken of slimme instellingen te maken. Van VideoGuard is bekend dat ze hun producten heel goed kennen, dat ze een hele mooie demoruimte hebben en dat ze echt engineering doen voor hun klanten. Daarnaast zijn er hele mooie toekomstplannen met hun nieuwe pand. Hanwha Vision ziet daar samen veel groeipotentieel. Hanwha Group behoort tot de 500 grootste bedrijven ter wereld met een jaarlijkse omzet van 60 miljard dollar, waarvan ruim 800 miljoen dollar in beveiligingssystemen.”

Meer resultaat in minder tijd
De combinatie van marktpotentieel en techniek gaf voor VideoGuard uiteindelijk de doorslag om Hanwha aan het assortiment toe te voegen. Hanwha Vision heeft veel producten die iets toevoegen, zoals installatiegemak en gebruikersgemak, en VideoGuard zoekt juist naar producten waarmee zij hun klanten kunnen ontlasten met producten die meer resultaat in minder tijd bieden. Andersom zoekt Hanwha Vision een partner die zijn producten echt begrijpt en kan implementeren.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Seagate

IQSIGHT

Boon Edam

SequriX

VIGI

Distri Company

Wordt een partner