Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alphatronics

ARAS

EAL

VEB

Centurion

ADI

Nenova

VAIBS

Kidde Commercial

Top Security

Milestone

Add Secure

HID

Eagle Eye Networks

Brivo

Paraat

Ajax Systems

SMC Alarmcentrale

CDVI

Intrasec

Service Centrale Nederland

Bydemes

HD Security

Hikvision

Eizo

Secusoft

G4S

Synguard

Uniview

Trigion

Masset

ASSA ABLOY

Genetec

VVNL

Sequrix

Securitas

Aritech

LUGN

VBN

SOBA

Paxton

Dero Security Products

Unii

IDIS

OSEC

Bosch Security Systems

Connect Security

Optex

SmartCell

Crown Security Services

i-Pro

ASIS

Teletek

VGN Group

Traka ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

VisionPlatform.ai

Lobeco

Seagate

Akuvox

2N

Alarm Meldnet

Advancis

SmartSD

VideoGuard

MPL

BHVcertificaat.online

Network Optix

NIBHV

CSL

Paralax

MOBOTIX

Multiwacht

Gold-IP

Seris

Oribi ID Solutions

Distri Company

Hanwha Vision Europe

Videoguard nieuwe distributiepartner van Bosch Security Systems

4 februari 2016
Redactie
20:06

Videoguard, systeemintegrator voor professionele video-oplossingen, is distributiepartner geworden voor de productgroep Video Systems van Bosch Security Systems Nederland. Beide partijen ondertekenden daartoe een distributieovereenkomst.
Naast het distribueren van de producten van Bosch biedt Videoguard ook uitgebreide technische ondersteuning voor deze producten. Videoguard levert beveiligingssystemen gebaseerd op het Video Management platform van Genetec, premium integration partner van Bosch Security Systems. Dankzij de naadloze integratie van Bosch IP-videoproducten, inclusief Intelligente Video Analyse (Bosch IVA) en de Video Recording Manager, in het Genetec-platform biedt  Videoguard optimale oplossingen voor beveiligingsvraagstukken van elk formaat.

“Videoguard is al sinds 2011 partner van Bosch Security Systems. De samenwerking met Videoguard als distributiepartner van Bosch heeft een nieuwe impuls gekregen na de overname van Videoguard door Richard Nass en Arno Wubben. Bosch waardeert de grote kennis van complexe IP videobewakingssystemen van Videoguard, en de uitgebreide service die het bedrijf kan bieden. We kijken dan ook uit naar een succesvolle samenwerking”, aldus Dirk Vanhauter, verkoopdirecteur van Bosch Security Systems Benelux.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Videoguard

Boon Edam

SequriX

Suricat

Distri Company

Wordt een partner