Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seris

Distri Company

Advancis

Eizo

Brivo

OSEC

Add Secure

Alphatronics

CSL

G4S

Hanwha Vision Europe

Centurion

SmartCell

Alarm Meldnet

Masset

Crown Security Services

IDIS

Genetec

Paxton

Akuvox

SMC Alarmcentrale

ASSA ABLOY

MPL

Lobeco

Multiwacht Security

Network Optix

Sequrix

OpenEye

Paraat

SOBA

Teletek

Bydemes

Top Security

CDVI

Synguard

Traka ASSA ABLOY

Ajax Systems

IQSIGHT

Van Dusseldorp Training

Paralax

Service Centrale Nederland

2N

Supraenet

VBN

Seagate

Uniview

Securitas

ASIS

Optex

Milestone

i-Pro

NIBHV

VAIBS

Regio Control Veldt

HID

ADI

VisionPlatform.ai

Alarm.com

Nenova

Zevix

VIGI

SmartSD

Secusoft

Kidde Commercial

WBN Security

Trigion

LUGN

VEB

Connect Security

Aritech

Unii

MOBOTIX

HD Security

VVNL

Axis Communications

ARAS

Eagle Eye Networks

Videosurveillance voor bedrijventerreinen in Almere

14 juni 2010
Redactie
12:12

Bedrijventerreinen in Almere worden sinds vrijdag op afstand collectief beveiligd met behulp van videosurveillance. Het concept is uitgewerkt door G4S in samenwerking met SBBA en de Politie Flevoland.

De videosurveillance werd officieel in gebruik genomen door burgemeester Annemarie Jorritsma, die tevens voorzitter is van de Stichting Beveiliging Bedrijventerreinen Almere (SBBA), en Hans Duijst, algemeen directeur van G4S. Een deel van de camera’s is op afstand bestuurbaar, waarmee actieve surveillance vanuit de toezichtruimte mogelijk is. Het systeem kan worden ingezet op elk bedrijventerrein dat collectief wordt beveiligd.

G4S neemt de investering in de infrastructuur van de videosurveillance voor haar rekening. In totaal zijn zestig camera’s geplaatst op verschillende bedrijventerreinen in Almere die via glasvezel in directe verbinding staan met de cameratoezichtruimte van G4S. Deze wordt bemand door speciaal getrainde en gecertificeerde surveillanten, die hun collega surveillanten aansturen op basis van de camerabeelden. Tevens kunnen de beelden van verdachte situaties worden doorgeschakeld naar de meldkamer van de Politie Flevoland in Lelystad.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

VIGI

SequriX

Seagate

Suricat

Boon Edam

IQSIGHT

Wordt een partner