Opent in een nieuw tabblad
Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

WBN Security

Secusoft

Centurion

Eizo

Traka ASSA ABLOY

Supraenet

IDIS

Lobeco

VVNL

Masset

Ajax Systems

WatchTower

Intergarde

Bydemes

Robin Telecom

Uniview

SmartSD

Securitas

MPL

Axis Communications

Nenova

VAIBS

OSEC

Paralax

Paraat

ASIS

Alphatronics

CDVI

Seris

VEB

Connect Security

Hikvision

OpenEye

HD Security

Van Dusseldorp Training

Eye Watch Security Group

Seagate

VIGI

SOBA

ARAS Security

Add Secure

Synguard

Akuvox

Zevix

Genetec

NIBHV

Service Centrale Nederland

Unii

Roskam Groep

2N

Milestone

HID

Crown Security Services

Multiwacht Security

Sequrix

LUGN

Top Security

ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

247kooi

Optex

Distri Company

Kidde Commercial

ADI

Hanwha Vision Europe

G4S

Alarm.com

Advancis

IQSIGHT

Network Optix

MOBOTIX

SMC Alarmcentrale

Paxton

Brivo

SmartCell

Trigion

More2Safety

Alarm Meldnet

Teletek

Aritech

CSL

Vijf smokkelaars van 2600 kilo cocaïne aangehouden

3 maart 2025
Redactie
08:27

De Douane onderschepte tijdens een controle in de haven van Vlissingen 2598 kilo cocaïne. Er zijn vijf mannen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de smokkel. De Zeehavenpolitie ontdekte de drugs in diverse pallets met fruit afkomstig uit Ecuador. Het fruit was onderweg naar een bedrijf in Europa.

De lading ging vrijdag van Vlissingen per vrachtwagen naar een loods in Ulvenhout, waar leden van de Dienst Speciale Interventies (DSI) binnenvielen en vijf mannen arresteerden. Het gaat om twee mannen (30 en 31) zonder vaste woon- of verblijfplaats, een man (44) uit Dalfsen, een man (44) uit Hoevelaken en een man (47) uit Hilversum.
De cocaïne, met een groothandelswaarde van 65 miljoen euro, werd opgehaald door het Team Bijzondere Bijstand (TBB) van de douane en is inmiddels vernietigd. De Zeehavenpolitie verleende ondersteuning bij het beveiligen van het haventerrein. In de loods in Ulvenhout zijn door de politie een vrachtauto, vrachtauto met oplegger, paardentrailer, aanhanger, twee bestelbussen en een heftruck in beslag genomen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Eyewatch Security Group

Seagate

SequriX

More2Safety

Distri Company

IQSIGHT

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Suricat

Wordt een partner