Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Traka ASSA ABLOY

OpenEye

Multiwacht Security

Masset

G4S

VVNL

Alphatronics

Seris

Eizo

Axis Communications

IQSIGHT

Supraenet

Advancis

Add Secure

MPL

Trigion

IDIS

Sequrix

Paralax

Paraat

Akuvox

Regio Control Veldt

Connect Security

ASIS

Nenova

Van Dusseldorp Training

VAIBS

Centurion

Brivo

SMC Alarmcentrale

Teletek

Alarm.com

Paxton

Lobeco

ADI

Bydemes

ASSA ABLOY

WBN Security

HID

MOBOTIX

Alarm Meldnet

ARAS

SmartSD

Hanwha Vision Europe

VIGI

Uniview

NIBHV

Seagate

HD Security

Unii

Zevix

VEB

Secusoft

Genetec

Ajax Systems

LUGN

Kidde Commercial

Service Centrale Nederland

OSEC

Synguard

Network Optix

Distri Company

Crown Security Services

Top Security

Securitas

Aritech

CSL

Milestone

CDVI

SOBA

2N

Eagle Eye Networks

SmartCell

Optex

Week van de (winkel) Veiligheid

5 oktober 2010
Redactie
14:56

Maandag 11 oktober gaat in verschillende detailhandelsbranches de Week van de Veiligheid van start. Dit is een initiatief van de verschillende brancheorganisaties.

Activiteiten in die week zijn gericht op ondernemers en medewerkers in de detailhandel. Doel is hen in actie te brengen m.b.t. het voorkomen van overvallen en andere vormen van winkelcriminaliteit. Burgemeester Aboutaleb van Rotterdam is voorzitter van de Taskforce Overvallen, een landelijke werkgroep van politie, justitie en bedrijfsleven, die ervoor moet zorgen dat het aantal overvallen op winkels afneemt. Op maandag 11 oktober opent hij de Week van de (winkel) Veiligheid tijdens de Beurs Tabakplus in Rotterdam. Het evenement vindt op 10 en 11 oktober plaats in de Van Nellefabriek in Rotterdam.

Niscayah is met haar One 4 All retailconcept vertegenwoordigd tijdens de beurs. De elektronische beveiligingsmaatregelen zoals inbraaksignalering, video-observatie, toegangscontrole en branddetectie systemen communiceren via het netwerk van de klant en worden aangesloten op het Security Operations Centre (SOC) van Niscayah. Via dit netwerk kunnen diverse services op afstand, zoals het overbruggen van inbraak zones, codes wijzigen en in- en uitschakelen van het inbraaksysteem worden gegeven.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Suricat

SequriX

Artitech Kidde Commercial

IQSIGHT

Seagate
Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner