Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Lobeco

Aritech

EAL

Intrasec

Trigion

Network Optix

Traka ASSA ABLOY

IDIS

BHVcertificaat.online

VVNL

Dero Security Products

Seris

Distri Company

Akuvox

Top Security

Add Secure

Optex

Eagle Eye Networks

NIBHV

ASSA ABLOY

HID

Advancis

Centurion

Regio Control Veldt

Hikvision

SOBA

Oribi ID Solutions

Connect Security

Eizo

Paxton

Securitas

Synguard

VAIBS

SMC Alarmcentrale

VEB

Teletek

G4S

LUGN

Brivo

Bosch Security Systems

VGN Group

MPL

Masset

VideoGuard

Crown Security Services

SmartCell

Nenova

i-Pro

MOBOTIX

Seagate

Sequrix

Multiwacht

Ajax Systems

Kidde Commercial

Service Centrale Nederland

Paraat

Alphatronics

SmartSD

CDVI

Hanwha Vision Europe

Paralax

VisionPlatform.ai

OSEC

Genetec

ARAS

Gold-IP

Uniview

VBN

Alarm Meldnet

Unii

CSL

HD Security

Bydemes

Milestone

Secusoft

ASIS

2N

ADI

Anixter International neemt distributeur Tri-Ed over

15 augustus 2014
Redactie
17:53

Anixter International heeft de onafhankelijke Amerikaanse distributeur van beveiligingsoplossingen Tri-Ed voor een bedrag van 420 miljoen dollar overgenomen.

Anixter logoAnixter neemt Tri-Ed over van de Audax Group. Tri-Ed is met het hoofdkantoor is gevestigd in Woodbury (VS) en heeft meer dan zeshonderd werknemers op 63 locaties in de VS en Canada. De overname zal naar verwachting aan het eind van het derde kwartaal van 2014 afgerond worden.

Anixter verwacht dat Tri-Ed het eerste jaar na de overname al zal bijdragen aan de winst. Tri-Ed levert onder meer producten voor camerabewaking, inbraakdetectie, toegangsbeheer en brandbeveiliging. De omzet van Tri-Ed bedroeg afgelopen jaar ongeveer 570 miljoen dollar.

Bob Eck, CEO van Anixter, laat in een verklaring weten: “De overname van Tri-Ed is een strategische kans voor Anixter en onze security business. De overname is in overeenstemming met onze visie om een ​​toonaangevend wereldwijde security platform te creëren en om winstgevende omzetgroei te versnellen.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Seagate

Suricat

SequriX

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner