Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OpenEye

Bydemes

Centurion

Regio Control Veldt

OSEC

Teletek

IDIS

Lobeco

Eizo

Securitas

Uniview

Distri Company

Eagle Eye Networks

VEB

Trigion

Advancis

Synguard

VIGI

Brivo

Masset

Add Secure

Nenova

CDVI

SMC Alarmcentrale

Top Security

ASSA ABLOY

Supraenet

Network Optix

Paraat

Sequrix

MPL

SOBA

Van Dusseldorp Training

CSL

Akuvox

Bosch Security Systems

Paxton

Secusoft

SmartSD

ASIS

NIBHV

Unii

Alarm Meldnet

Aritech

Milestone

Hanwha Vision Europe

i-Pro

Seagate

SmartCell

Ajax Systems

2N

LUGN

Alphatronics

Paralax

VBN

VAIBS

Crown Security Services

Optex

Genetec

VVNL

ARAS

VisionPlatform.ai

MOBOTIX

ADI

HD Security

Seris

Service Centrale Nederland

G4S

Connect Security

HID

WBN Security

Multiwacht Security

Kidde Commercial

Traka ASSA ABLOY

ANVD overgenomen door Seris Security

21 maart 2011
Redactie
20:06

Het Franse Seris Security heeft het particuliere beveiligingsbedrijf ANVD uit Dordrecht overgenomen. Seris Security is een onafhankelijke Franse groep, beter bekend onder de naam SecuriFrance, actief in Frankrijk en België.

Logo Seris SecurityANVD is opgericht in 1915 en is met name actief op het gebied van brandveiligheid en opleidingen. De omzet van ANVD bedroeg 10 miljoen euro in 2010 en het bedrijf telt bijna 300 mensen. Met de overname wil Seris Security zich positioneren in de kopgroep van de veiligheid aanbieders in Nederland. In juli 2010 nam Seris Security de Perfect Group in Rotterdam over.

Het bedrijf heeft inclusief de huidige overname een totale omzet in ons land van bijna 20 miljoen euro met 500 werknemers. Het nieuws komt slechts een paar weken na de overname van ESI Group in Frankrijk met 35 euro miljoen omzet en 1.300 medewerkers. Seris Security heeft de ambitie om tegen 2015 aanwezig te zijn in vijf grote Europese landen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Boon Edam

Distri Company

Seagate

Suricat

SequriX

IQSIGHT

Wordt een partner