Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Van Dusseldorp Training

Centurion

Multiwacht Security

Lobeco

Nenova

Connect Security

Teletek

OpenEye

Brivo

Hanwha Vision Europe

CSL

2N

Network Optix

LUGN

Service Centrale Nederland

Sequrix

SmartSD

Ajax Systems

HID

VisionPlatform.ai

VEB

Alphatronics

Secusoft

VGN Group

Uniview

ARAS

ADI

Securitas

i-Pro

WBN Security

Unii

SmartCell

IDIS

Alarm Meldnet

Eizo

Bydemes

VVNL

Genetec

SOBA

MOBOTIX

Crown Security Services

Eagle Eye Networks

ASSA ABLOY

Seris

HD Security

Aritech

Top Security

Trigion

Distri Company

SMC Alarmcentrale

Kidde Commercial

Traka ASSA ABLOY

Masset

Bosch Security Systems

VIGI

Regio Control Veldt

VBN

G4S

Synguard

Paralax

VAIBS

Seagate

Akuvox

MPL

CDVI

Optex

Paxton

Add Secure

ASIS

Milestone

Supraenet

Paraat

OSEC

NIBHV

Advancis

AON, CBS en EY treden toe tot The Hague Security Delta

10 juli 2017
Redactie
13:13

The Hague Security Delta, het grote samenwerkingsverband tussen bedrijfsleven, overheid en wetenschap, heeft maandag verzekeringsmakelaar AON, het Centraal Bureau voor de Statistiek en accountant EY welkom mogen heten als partner.

‘Together we secure the future’, citeerde algemeen directeur Richard Franken het motto van HSD tijdens het welkomstwoord voor de nieuwe partners. Deze organisaties zien in HSD een interessante kennisbron, maar zegden tijdens het officiële tekenmoment ook toe zelf het nodige aan kennis en ervaring in te zullen brengen. Dat zal volgens de betrokkenen vooral betrekking hebben op cybersecurity, waarvoor het ene na het andere initiatief wordt opgezet. Via HSD wordt de samenwerking tussen die nieuwe initiatieven bevorderd.


Richard Franken van HSD en Stefan Weda van AON

AON is een internationale makelaar in verzekeringen met 1660 medewerkers in Nederland. Chief commercial officer Stefan Weda gaf aan dat een onderdeel van AON al aangesloten is bij HSD, namelijk het COT, Instituut voor Veiligheids- en Crisismanagement. “Nu dus ook AON zelf. Voor ons wordt het een kwestie van halen, maar ook brengen. Wij willen bij HSD vooral kennis inbrengen op het gebied van riskmanagement en cybersecurity.” Dat laatste is bij de verzekeringsmakelaar behoorlijk in belang sterk toegenomen. AON nam om die reden vorig jaar Stroz Friedberg over, een specialist in cybersecurity en digitaal forensisch onderzoek.”


Richard Franken van HSD en Cecile Schut van CBS

Cecile Schut van het Centraal Bureau voor de Statistiek vertelde dat het CBS steeds meer zoekt naar partners waarmee het samen nieuwe statistieken kan ontwikkelen. Het CBS bezit immers een schat aan data, welke ingezet kan worden om inzicht te krijgen in allerlei maatschappelijke fenomenen. Samen met HSD wil het CBS onderzoeken hoe de dienstverlening is uit te breiden met meer informatie over cybercrime en beveiliging daartegen. Op dat gebied brengt CBS sinds vorig jaar ook de Cyber Security Monitor uit, waarin onder meer is opgenomen dat 19 van de 100 Nederlanders in 2016 getroffen is door een of andere vorm van cybercrime.


Richard Franken van HSD en Douwe Mik van EY

Douwe Mik van EY vertelde dat zijn bedrijf onder andere is toegetreden om via HSD bij te kunnen dragen aan het maatschappelijk belang van een veiliger Nederland. Wereldwijd houden binnen zijn organisatie maar liefst 8000 mensen zich bezig met cyber. In Nederland zijn dat er 80. “Je hoort veel negatieve berichten over cyber”, stelde Mik. “Wij willen nu eens de focus leggen op het positieve van onder andere smart cities en Internet of Things. Wij zijn vooral een adviesbureau en willen samen met ondermeer HSD bijdragen aan meer kennis over cyber en over beheersing van cyber. Tijdens de Cyber Security Week in september zullen wij deelnemen met een Cyber War Game.”


De ondertekeningen vonden plaats in tegenwoordigheid van loco-burgemeester Saskia Bruines van Den Haag.

 

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Seagate

VIGI

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner