Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Nenova

Unii

Top Security

Seris

Hanwha Vision Europe

Traka ASSA ABLOY

Securitas

IDIS

MPL

Van Dusseldorp Training

VIGI

Teletek

Paralax

CDVI

Eizo

ASSA ABLOY

Crown Security Services

VisionPlatform.ai

VAIBS

ADI

Multiwacht Security

Eagle Eye Networks

SOBA

SMC Alarmcentrale

Masset

VVNL

OSEC

VBN

Ajax Systems

Secusoft

Sequrix

2N

WBN Security

Distri Company

VEB

Bosch Security Systems

Bydemes

i-Pro

ARAS

SmartCell

Alarm Meldnet

MOBOTIX

G4S

Milestone

Paxton

Alphatronics

Kidde Commercial

Paraat

LUGN

Regio Control Veldt

Advancis

Connect Security

Brivo

ASIS

Optex

Centurion

Synguard

Add Secure

Aritech

Lobeco

HID

HD Security

Genetec

Network Optix

NIBHV

OpenEye

SmartSD

Seagate

Hikvision

CSL

Gold-IP

Akuvox

Trigion

Uniview

VGN Group

Service Centrale Nederland

Axis opnieuw wereldwijd marktleider in netwerkvideo

8 juli 2014
Redactie
09:47

Twee recente onafhankelijke marktonderzoeksrapporten bevestigen dat Axis Communications marktleider is op het gebied van netwerk video.

Volgens de laatste IHS Technology Video Surveillance Intelligence Service marktanalyse, behoudt Axis zowel in de EMEA-regio als in Amerika zijn marktleiderschap in beveiligingscamera’s, netwerkcamera’s en video encoders. Het IHS Technology Video Surveillance Intelligence Service rapport evert uitgebreide wereldwijde analyses met inbegrip van marktaandeel, marktconsumptie en marktvoorspellingen.

Ray MauritssonDe groeiende conversie van analoge naar digitale installaties zorgt er enerzijds voor dat het marktaandeel van Axis in beveiligingscamera’s zowel in EMEA als Amerika verder vergroot. Anderzijds vergroot het bedrijf zijn voorsprong tegenover de als tweede gerangschikte leverancier. Ray Mauritsson, CEO van Axis Communications, zegt de aanwezigheid van Axis in EMEA en Amerika uit te breiden. “Samen met onze partners geven wij vorm aan onze wereldwijde lange termijn strategie door onszelf te dwingen continu nieuwe, innovatieve netwerkvideoproducten en intelligente beveiligingsoplossingen te ontwikkelen en introduceren in de markt.”

Volgens IHS zal de netwerk videomarkt tot 2018 jaarlijks met 22 procent groeien. TSR geeft aan dat deze markt tot 2017 jaarlijks met 16 procent zal toenemen. TSR is een Japans onafhankelijk marktonderzoeksbedrijf dat wereldwijd advies verleent aan de elektronica-industrie. Beide rapporten benadrukken volgens Mauritsson de wereldwijde groei van de netwerkcameramarkt en tonen duidelijk de toenemende interesse in het gebruik van netwerkvideocamera’s. “Deze voorspelde groei komt goed overeen met hoe wij wereldwijd de markt zien evolueren.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Distri Company

SequriX

Suricat

VIGI

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner