Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SmartCell

Regio Control Veldt

ASSA ABLOY

Service Centrale Nederland

ARAS

Secusoft

ADI

Seagate

VisionPlatform.ai

WBN Security

Aritech

Optex

Paralax

HD Security

ASIS

G4S

Connect Security

Genetec

Eagle Eye Networks

SOBA

NIBHV

VVNL

Akuvox

Kidde Commercial

VAIBS

VIGI

Milestone

Bydemes

Sequrix

Distri Company

OpenEye

Trigion

Traka ASSA ABLOY

HID

Advancis

Bosch Security Systems

VBN

SMC Alarmcentrale

2N

Top Security

Crown Security Services

Network Optix

Add Secure

MOBOTIX

Supraenet

LUGN

Eizo

Uniview

Van Dusseldorp Training

Unii

MPL

Securitas

Centurion

i-Pro

Alphatronics

CDVI

Masset

Nenova

Brivo

OSEC

IDIS

Synguard

CSL

VEB

Lobeco

Ajax Systems

Multiwacht Security

Hanwha Vision Europe

Seris

Paxton

SmartSD

Paraat

Teletek

Alarm Meldnet

Beveiliging Nieuws op SSA 2011

4 maart 2011
Redactie
17:17

Nog ruim een week en Safety & Security Amsterdam gaat van start. Van 15 tot en met 17 maart biedt het nationale platform voor beveiliging en brandveiligheid een compleet overzicht van de meest actuele producten, diensten, totaaloplossingen en ontwikkelingen.

SSA 2011Beveiliging Nieuws heeft dit jaar een speciale pagina ingericht waar u dagelijks het laatste nieuws en foto’s kunt vinden. Het adres is: www.beveiligingnieuws.nl/ssa2011.

Tijdens het evenement gaat Beveiliging Nieuws ook weer video-opnames maken. Via dit speciale programma is het mogelijk om met uw bedrijf, product of dienst in beeld te komen. We zenden dit uit in ons netwerk. Indien u interesse heeft om uw producten of diensten in een video te presenteren dan kunt u hier aanmelden of meer informatie opvragen.

De openingstijden van SSA 2011 zijn op dinsdag 15 maart van 10:00 tot 18:00 uur, woensdag 16 maart van 10:00 tot 19:00 uur en op donderdag 17 maart van 10:00 tot 18:00 uur. Het evenement vind plaats in hal 10 en 11 van de RAI in Amsterdam, een plattegrond staat op de website www.safetysecurityamsterdam.nl en de deelnemerslijst staat hier.

Fred Teeven, staatssecretaris Ministerie van Veiligheid en Justitie, opent SSA op dinsdag 15 maart om 10.00 uur. Naast de staatssecretaris geven ook Bernard Welten, hoofdcommissaris van de regiopolitie Amsterdam-Amstelland, en Rob Frek, portefeuillehouder Veiligheidsbewustzijn en Verantwoordelijkheidsverdeling van de NVBR, hun visie op de kansen en knelpunten van publiek private samenwerking.

Op het SSA Podium vinden dagelijks sessies, lezingen, actuele discussies over de sector en interessante presentaties plaats. Een van de eerste seminars is ‘Duurzaam beveiligen, trends en ontwikkelingen’ om 13:00 met Erwin Barnar van TNT. Op woensdag 16 maart gaat de heer Ron Nieuwendijk van Hoffmann Bedrijfsrecherche om 14:00 in op de meest actuele trends in bedrijfsfraude en fraudebestrijding. Op donderdag 17 maart om 10:00 vind het debat ‘Security Management Survey 2010’ plaats. Op de website van SSA 2011 staat het volledige dagprogramma.

Presentatrice Astrid Joosten zal de uitreiking van de SSA Awards 2011 tijdens de eerste beursdag 15 maart om 17:30 feestelijk verzorgen. Voor de derde keer op rij worden de SSA Awards uitgereikt met als doel om innovatieve ontwikkelingen te stimuleren in de beveiligings- & brandveiligheidsbranche. In 2011 heeft de verkiezing een geheel nieuwe opzet gekregen en inzending staan dit jaar ook open voor niet-exposanten. Alle 26 nominaties worden tijdens de beurs in de Award Plaza aan de bezoekers gepresenteerd.

Eerder verschenen: 26 nominaties voor SSA Awards

Aanmelden voor video presentatie: www.beveiligingnieuws.nl/ssa2011.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Artitech Kidde Commercial

VIGI

SequriX

IQSIGHT

Boon Edam

Distri Company

Suricat

Wordt een partner