Beveiliging Nieuws te volgen via Twitter
Beveiliging Nieuws is ook te volgen via Twitter. Dit is een internetdienst waarbij gebruikers korte berichtjes publiceren van maximaal 140 karakters. Twitter maakt momenteel een enorme groei door.
Het publiceren kan via SMS, e-mail, een messenger, de Twitter website of via een applicatie zoals Beveiliging Nieuws dat doet. Prominente twitteraars in Nederland zijn onder meer Maxime Verhagen, Francisco van Jole en gadgetgoeroe Vincent Everts. Twitter werd in Nederland geïntroduceerd door Erwin Blom, destijds hoofd nieuwe media van de VPRO. Twitter is er vooral voor mensen die weinig tijd hebben, maar wel iets te melden hebben.
Voor ieder bericht dat Beveiliging Nieuws plaatst wordt een link meegezonden zodat u eenvoudig het volledige bericht kunt aanklikken en lezen. Op dit moment zijn het laatste beveiligingsnieuws en de vacatures te volgen via Twitter.
Nieuws: http://twitter.com/beveiligingnws
Vacatures: http://twitter.com/beveiligingwerk
Meer informatie: www.beveiligingnieuws.nl/twitter