Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Add Secure

Hanwha Vision Europe

Brivo

NIBHV

Distri Company

Regio Control Veldt

ASIS

Ajax Systems

ARAS

SOBA

Alphatronics

Advancis

VisionPlatform.ai

Network Optix

Milestone

Connect Security

Sequrix

VEB

i-Pro

ADI

Bydemes

Aritech

Paraat

LUGN

Akuvox

Trigion

Supraenet

Kidde Commercial

Eizo

WBN Security

Van Dusseldorp Training

Traka ASSA ABLOY

Seris

Teletek

MOBOTIX

SmartSD

Secusoft

Securitas

Uniview

Seagate

Paralax

Crown Security Services

VAIBS

SMC Alarmcentrale

CDVI

Unii

Paxton

Centurion

OSEC

CSL

ASSA ABLOY

IDIS

VVNL

HID

HD Security

Eagle Eye Networks

Nenova

VIGI

VBN

Alarm Meldnet

2N

Service Centrale Nederland

Optex

SmartCell

G4S

MPL

Lobeco

Synguard

OpenEye

Multiwacht Security

Masset

Top Security

Bosch Security Systems

Genetec

Bezorging politie-uniformen voortaan met beveiligd transport

6 mei 2017
Redactie
05:35

Om te voorkomen dat politie-uniformen in handen van criminelen komen, worden deze niet langer via de post thuisbezorgd. Vorig jaar raakten maar liefst 41 kledingpakketten van de politie zoek, meldt het Algemeen Dagblad.

Het AD berichtte in januari al over verdwenen politiekledingstukken, die mogelijk in handen van criminelen waren beland. Het is namelijk al meerdere keren gebeurd dat criminelen een politie-uniform droegen bij overvallen en ontvoeringen. “Pakketten verdwenen, werden bij de buren afgegeven en bleken niet voldoende anoniem”, zegt Gerrit den Uyl, directeur van het Politie Diensten Centrum in het AD. “Postbezorgers wisten regelmatig dat ze bij een politieman- of vrouw voor de deur stonden. De veiligheid moest vergroot.”

Mis
Uniformen worden daarom niet langer door de postbode thuisbezorgd, maar via Mikropakket, een dochter van PostNL, die gespecialiseerd is in waardetransport en die onder andere ook paspoorten vervoert. Of het uniform kan bij veertig politiebureaus, verspreid over Nederland worden opgehaald. Jaarlijks verstuurt de politie zo’n 130.000 kledingpakketten. In januari ging dat aardig mis. Toen werd een pakket met politieshirts bezorgd op de redactie van De Stentor in Apeldoorn. Dat was voor de politietop de belangrijkste reden om te zoeken naar een nieuwe bezorgwijze voor uniformen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Distri Company

Boon Edam

VIGI

Artitech Kidde Commercial

IQSIGHT

SequriX

Suricat

Wordt een partner