Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alphatronics

SmartSD

VisionPlatform.ai

Secusoft

Crown Security Services

Uniview

Traka ASSA ABLOY

VVNL

Bosch Security Systems

MPL

Eagle Eye Networks

Centurion

Service Centrale Nederland

HID

NIBHV

SMC Alarmcentrale

Trigion

Paxton

Paraat

Eizo

Securitas

Bydemes

Lobeco

CDVI

Akuvox

OpenEye

VEB

2N

VBN

ARAS

VIGI

Brivo

Ajax Systems

Hanwha Vision Europe

Milestone

MOBOTIX

Gold-IP

i-Pro

Teletek

Network Optix

Advancis

ASSA ABLOY

Unii

Alarm Meldnet

Synguard

Masset

Multiwacht Security

HD Security

ADI

Optex

VAIBS

IDIS

Intrasec

Connect Security

SmartCell

G4S

Hikvision

Van Dusseldorp Training

LUGN

Add Secure

Seris

ASIS

Paralax

Nenova

Kidde Commercial

Distri Company

Aritech

Seagate

Top Security

WBN Security

Regio Control Veldt

Sequrix

OSEC

CSL

VGN Group

SOBA

Genetec

Chinese order self-service boardingsluis voor Boon Edam

12 januari 2015
Redactie
11:20

Koninklijke Boon Edam heeft de opdracht gekregen voor de levering en installatie van een dubbele Airport Swinglane self-service gate op Xiamen International Airport in China. Dit project is het eerste officiële self-boarding systeem in China dat niet is geïnstalleerd als pilotproject.

Door het installeren van de Airport Swinglane self-service boardingsluis bij de pre-screening van de beveiliging kan een hoog veiligheidsniveau wordt gehandhaafd, terwijl wachtrijen worden verkort en passagiers zelf meer controle krijgen.
Swinglane self-service gate
Xiamen Airport is, met bijna 20 miljoen passagiers in 2013, één van de drukste luchthavens in China. Als belangrijk provinciaal en regionaal knooppunt voor luchtverkeer, bedient de luchthaven de kuststad Xiamen en de omliggende steden van de provincie Fujian. Ook wordt er direct gevlogen op Maleisië, Korea, Japan en diverse andere Aziatische landen en op één bestemming in Europa: Amsterdam. Zoals veel luchthavens in China, loopt Xiamen Airport voorop met de implementatie van self-service in de luchthaventerminal.
De link met Amsterdam bleek een voordeel te zijn voor Boon Edam. Het hoofdkantoor bevindt zich in Nederland en de Nederlandse consul-generaal ondersteunde het voorstel van Boon Edam. Boon Edam en vertegenwoordigers van Xiamen Airport ontmoetten elkaar voor het eerst op de China Airport Check-in Summit in Shanghai. Het ontwerp van de Airport Swinglane self-service boardingsluis met een efficiënte add-on bleek de beste oplossing voor de Chinese markt. De Airport Swinglane is eind 2014 op Xiamen Airport geplaatst.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

SequriX

Distri Company

Boon Edam

VIGI

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner