Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

G4S

Milestone

Multiwacht Security

MPL

Seris

Teletek

Trigion

ASIS

Sequrix

Paxton

Distri Company

ARAS

Bydemes

MOBOTIX

Kidde Commercial

VBN

Nenova

Eizo

Unii

Alphatronics

Crown Security Services

SmartCell

Bosch Security Systems

Connect Security

HD Security

Service Centrale Nederland

ADI

VVNL

Alarm Meldnet

VAIBS

OSEC

Synguard

Secusoft

Paralax

VIGI

SOBA

Van Dusseldorp Training

Supraenet

Top Security

Akuvox

Regio Control Veldt

2N

SmartSD

Ajax Systems

HID

Genetec

Paraat

Masset

OpenEye

CDVI

WBN Security

Network Optix

Centurion

Brivo

i-Pro

Hanwha Vision Europe

Uniview

NIBHV

LUGN

VisionPlatform.ai

Eagle Eye Networks

Advancis

Optex

Aritech

Add Secure

VEB

SMC Alarmcentrale

Traka ASSA ABLOY

CSL

Seagate

IDIS

Lobeco

ASSA ABLOY

Securitas

Convenant om het brandweeronderwijs te versterken

20 juli 2012
Redactie
08:58

Minister Opstelten van Veiligheid en Justitie heeft samen met vertegenwoordigers van het brandweerveld een convenant gesloten om het brandweeronderwijs te versterken. Op basis van een gezamenlijk plan van aanpak worden de kwaliteit en organisatie van het onderwijs de komende tijd verbeterd.

Hoogwaardig opleiden, examineren, bijscholen en oefenen zijn essentieel om de bekwaamheid van het brandweerpersoneel op peil te brengen en te houden. Het plan van aanpak moet binnen de komende drie jaar tot de volgende resultaten leiden:

  • Versterking van het opleiden van het brandweerpersoneel. De ambitie is één opleidingsinstituut voor de brandweer met een aantal vestigingen in het land, met een sterkere sturing op kwaliteit;
  • Innovatie van het brandweeronderwijs, door bijvoorbeeld meer gebruik te maken van elearning en nieuwe media;
  • Introductie van een uniforme aanpak van het bijscholen en oefenen in alle 25 veiligheidsregio’s.

De minister ondertekende het convenant samen met vertegenwoordigers van het Veiligheidsberaad, de VNG, de Raad van Regionaal Commandanten, het Nederlands Instituut Fysieke Veiligheid, het Nederlands Bureau Brandweerexamens en de Vakvereniging voor Brandweervrijwilligers (mede namens de andere vakorganisaties).

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

VIGI

SequriX

Boon Edam

Suricat

Seagate

Distri Company

IQSIGHT

Wordt een partner