Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Kidde Commercial

LUGN

NIBHV

Aritech

VEB

Hanwha Vision Europe

Brivo

VisionPlatform.ai

MPL

Multiwacht Security

SmartSD

Optex

Add Secure

i-Pro

Service Centrale Nederland

SmartCell

ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

Genetec

Nenova

Uniview

Securitas

SOBA

HID

VVNL

Ajax Systems

IDIS

ASIS

Trigion

Paxton

G4S

Akuvox

Crown Security Services

Alphatronics

Connect Security

2N

Unii

WBN Security

VBN

OpenEye

Seris

Paralax

Gold-IP

MOBOTIX

Advancis

Seagate

SMC Alarmcentrale

Sequrix

Hikvision

Secusoft

Centurion

Van Dusseldorp Training

Lobeco

OSEC

Milestone

Regio Control Veldt

Paraat

Distri Company

Alarm Meldnet

VGN Group

Masset

Synguard

VAIBS

Traka ASSA ABLOY

Eizo

CSL

ARAS

Network Optix

Bydemes

HD Security

VIGI

ADI

Teletek

Top Security

CDVI

Eagle Eye Networks

Eerste Highrisk Security Officer Instructor in Nederland

3 juli 2013
Redactie
09:06

ASI Security Nederland en SAFENED Security zijn als eerste particuliere beveiligingsorganisaties geauditeerd door N’Lloyd als oefenleider Registered Highrisk Security Officer Instructor (RHSOI).

Sinds mei 2013 is Hans Kosters, manager training van SAFENED opgenomen in het N’Lloyd register. Met het behalen van het certificaat is Kosters opgeleid tot kandidaat RHSOI en bevoegd om oefeningen te implementeren en te houden met objectbeveiligers en hen voor te bereiden op het behalen van het beveiligingspaspoort. Ook Remco de Graaff, Security Manager bij ASI Security heeft inmiddels een positief resultaat voor de N-Lloyd audit oefenleider RHSOI behaald.

Registered Highrisk Security Officer Instructor - RHSOIHet Registered Security Officer (RSO) register heeft tot doel beveiliger(s), die door middel van permanente educatie, praktijkoefeningen, training en hoogwaardige kennis, ervaring en vaardigheden te certificeren.

Om resultaten van daadwerkelijk gehouden opleidingen, trainingen en oefeningen vast te leggen en om te monitoren in hoeverre beveiligingsmedewerkers zich ontwikkelen, heeft Promundo het Beveiligingspaspoort ontwikkeld. Dit beveiligingspaspoort is een persoonlijk document dat informatie bevat die noodzakelijk is om te beoordelen of de houder voldoende opgeleid en getraind is om bepaalde werkzaamheden te verrichten. Gekoppeld aan het paspoort kan de desbetreffende beveiliger zich laten certificeren. Afhankelijk van de trainingen en opleidingen mag de beveiliger zich RSO of Registered Highrisk Security Officer (RHSO) noemen.

Een dergelijke aanduiding is steeds drie jaar geldig en biedt ook opdrachtgevers de mogelijkheid om te toetsen of beveiligers (nog steeds) voldoen aan de gestelde eisen. ASI en SAFENED willen het Beveiligingspaspoort verder uitrollen in hun organisaties. De invoering van het paspoort stelt beveiligers en daarmee hun organisatie beter in staat zichzelf te onderscheiden. De opdrachtgever heeft hiermee ook altijd inzage in het dossier van de beveiliger om te toetsen of deze voldoende opgeleid en getraind is om bepaalde werkzaamheden te verrichten.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Seagate

SequriX

VIGI

Suricat

Wordt een partner