Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Ajax Systems

CSL

Teletek

Trigion

Sequrix

Paralax

CDVI

Paraat

Supraenet

LUGN

Alarm.com

Connect Security

Top Security

ARAS

SmartSD

HD Security

Brivo

SmartCell

VAIBS

Kidde Commercial

ADI

Bydemes

Network Optix

Hanwha Vision Europe

Akuvox

Masset

Lobeco

Traka ASSA ABLOY

SOBA

Milestone

G4S

Nenova

Service Centrale Nederland

IQSIGHT

OpenEye

Van Dusseldorp Training

Synguard

Add Secure

VIGI

Seagate

Centurion

SMC Alarmcentrale

Zevix

2N

Genetec

OSEC

Securitas

Axis Communications

Unii

VVNL

Crown Security Services

MOBOTIX

VEB

Paxton

Regio Control Veldt

Eizo

NIBHV

HID

Eagle Eye Networks

MPL

Alphatronics

Optex

Aritech

Alarm Meldnet

Seris

Uniview

IDIS

ASSA ABLOY

Multiwacht Security

Distri Company

Advancis

WBN Security

Secusoft

ASIS

Europese campagne tegen woninginbraken

22 mei 2019
Redactie
09:29

Europa bundelt haar krachten om het aantal woninginbraken te verlagen, meldt het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid. Verschillende landen doen op 19 juni mee aan de ‘European Focus Day’: een internationale campagne vanuit het Europese netwerk voor criminaliteitspreventie (EUCPN).

Tijdens de Nederlandse aftrap in Almere zal een nieuwe video getoond worden met hardloopster Jamile Samuel in de hoofdrol waarmee bewustwording gecreëerd wordt rondom woninginbraak. Met een speciale virtual reality-bril ziet de kijker hoe de kans op een woninginbraak verkleind kan worden.

Aandacht voor woninginbraakpreventie
De European Focus Day heeft als doel om op 19 juni maximale aandacht te geven aan woninginbraakpreventie met activiteiten door politie, gemeente en andere partners. Denk aan bijvoorbeeld voorlichtingsbijeenkomsten en veilig wonen scans. Zo grijpt de gemeente Eindhoven de dag aan om de zomercampagne tegen inbraken te starten. En in Tilburg trapt de wethouder de campagne af om studenten bewuster te maken van woninginbraakpreventie.

Aanmelden
Wie zelf activiteiten heeft om woninginbraken te verlagen kan zich hier aanmelden. Ook is op deze pagina meer informatie rondom deze Europese campagne te vinden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam
Seagate

VIGI

Suricat

IQSIGHT

Distri Company

Wordt een partner