Examens eenvoudig gestolen via dakraam
De diefstal van de examens op de Ibn Ghaldounschool in Rotterdam is niet gepleegd met de sleutel die eerder zoekraakte. De verdachten verschaften zich de toegang tot de kluiskamer via een dakraam van een andere ruimte.

Drie van de vier verdachten zijn leerlingen van de school. Op de school zijn in totaal vijftien examens zijn gestolen. Leerlingen van de school moeten examens van veertien vakken opnieuw maken. De diefstal van het examen Frans voor het vwo lekte al voor het afnemen uit, waarop landelijk een alternatief examen werd afgenomen.
Eerder werd gedacht dat er gebruik was gemaakt van de sleutel. De school raakte in 2010 een van de drie sleutels kwijt van de kluiskamer, waarin de examens worden opgeborgen. De schoolleiding besloot het slot niet te vervangen, maar een nieuwe, extra sleutel te laten maken. Deze sleutel is nooit meer boven water gekomen.





































































































