Groot beeldscherm voor een veiliger gevoel tijdens uitgaan
9 maart 2015
Redactie
19:37
In Hilversum is zaterdagavond een proef van start gegaan om het gevoel van veiligheid tijdens het uitgaan te vergroten. Op een groot scherm midden in het uitgaansgebied, worden live camerabeelden uitgezonden van de meldkamer van de politie.
Het besef van bewakingscamera’s in uitgaansgebieden moet leiden tot een veiliger gevoel tijdens het uitgaan. Want ook al neemt het aantal incidenten tijdens het uitgaan af, mensen die uitgaan voelen zich niet per se veiliger. Geweld in het uitgaansleven is veel gemeenten een doorn in het oog. Daarom houden de gemeenten Alkmaar, Kampen, Amersfoort en Arnhem ook pilots om het veiligheidsgevoel tijdens uitgaansavonden te vergroten. In deze gemeenten experimenteren ze met andere maatregelen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.