Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Lobeco

Ajax Systems

Eizo

VAIBS

VVNL

Genetec

Synguard

Uniview

VisionPlatform.ai

Hanwha Vision Europe

HID

HD Security

Optex

Network Optix

Kidde Commercial

OSEC

CDVI

VBN

Eagle Eye Networks

Alphatronics

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Aritech

ASIS

Intrasec

Unii

Seagate

ADI

VideoGuard

NIBHV

LUGN

Masset

Secusoft

Multiwacht

Crown Security Services

Teletek

Top Security

Trigion

Service Centrale Nederland

SMC Alarmcentrale

BHVcertificaat.online

Milestone

Add Secure

G4S

ASSA ABLOY

Advancis

SmartCell

Brivo

i-Pro

SmartSD

VEB

Oribi ID Solutions

Dero Security Products

Regio Control Veldt

SOBA

Connect Security

IDIS

2N

Securitas

Bosch Security Systems

ARAS

MPL

Bydemes

Paralax

Seris

Alarm Meldnet

Nenova

Gold-IP

Paxton

Centurion

EAL

Distri Company

Paraat

Sequrix

Hikvision

VGN Group

MOBOTIX

CSL

Grootste branchevereniging naar New Security Nederland

6 november 2017
Redactie
10:13

De ruim 600 leden tellende Vereniging Erkende Beveiligingsbedrijven (VEB) neemt deel aan de eerste Nederlandse editie van de vakbeurs New Security. Daarmee kan dit evenement, dat binnen de beveiligingssector fabrikanten, importeurs, distributeurs en installateurs bijeen brengt, verzekerd zijn van succes.

New Security vond tot nu toe elk jaar plaats in Leuven. De laatste tijd ontstond er echter een sterk toenemende belangstelling vanuit Nederland. Daarom besloot organisator FCO Media het evenement in 2018 voor het eerst in Nederland te laten plaatsvinden. Als locatie is gekozen voor het centraal gelegen en uitstekend bereikbare Houten.
Op de vakbeurs New Security worden de nieuwste technologieën getoond voor het beveiligen van gebouwen, processen, voertuigen en personen. De doelgroep bestaat uit installateurs, adviseurs en bedrijven met een eigen technische dienst. Getoond worden de nieuwste camera’s, detectoren, alarmgevers en transmissiesystemen, maar ook platforms om deze producten te integreren en te beheren.

Duidelijke behoefte
De Vereniging Erkende Beveiligingsbedrijven is al ruim dertig jaar actief met het behartigen van de belangen van professionele beveiligingsbedrijven en hun opdrachtgevers. Dit gebeurt onder andere door de bedrijven te ondersteunen met de kwaliteitszorg. Er worden opleidingen gegeven en er is een kwaliteitsregeling, die garandeert dat de beveiligingsbedrijven aan alle noodzakelijke eisen voldoen. Onder de leden bevinden zich zo’n 500 beveiligingsinstallateurs, ruim 100 particuliere beveiligingsorganisaties en een aantal particuliere alarmcentrales. Daarnaast is een aantal leveranciers aangesloten als partner. Het ledental van de populaire en zeer actieve vereniging neemt nog altijd toe, wat het bewijs is dat in een duidelijke behoefte wordt voorzien.
Doordat de VEB haar leden zal uitnodigen de voor Nederland nieuwe vakbeurs te bezoeken, wordt het evenement meteen een stuk aantrekkelijker voor leveranciers om deel te nemen. Die kunnen ervan op aan dat zij op New Security Nederland de juiste doelgroep gaat ontmoeten.

New Security Nederland vindt plaats op 5 en 6 april 2018 in de Expo Houten. Informatie: www.new-security.nl.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Suricat

Distri Company

Wordt een partner