Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SMC Alarmcentrale

ADI

Unii

Kidde Commercial

ASSA ABLOY

2N

Van Dusseldorp Training

CSL

Regio Control Veldt

Crown Security Services

Multiwacht Security

Teletek

Top Security

Eagle Eye Networks

Alarm Meldnet

Hanwha Vision Europe

HD Security

Paxton

Eizo

SmartCell

Uniview

VAIBS

WBN Security

Sequrix

SmartSD

Traka ASSA ABLOY

VVNL

OSEC

Distri Company

VBN

MOBOTIX

Lobeco

Optex

LUGN

Service Centrale Nederland

OpenEye

G4S

Milestone

Nenova

Advancis

Hikvision

Aritech

VGN Group

Brivo

Centurion

Securitas

MPL

HID

Masset

Seris

Ajax Systems

Bydemes

Add Secure

Connect Security

Alphatronics

Bosch Security Systems

Trigion

ARAS

Secusoft

NIBHV

Paraat

VEB

Network Optix

Paralax

Intrasec

SOBA

ASIS

Seagate

Akuvox

VIGI

CDVI

i-Pro

Genetec

Synguard

IDIS

VisionPlatform.ai

Gold-IP

Grote belangstelling voor Safety & Security Amsterdam 2013

15 oktober 2012
Redactie
17:02

De animo onder exposanten voor deelname aan SSA 2013 blijkt groot. Inmiddels is ruim 70 procent van het beschikbare beursoppervlak gereserveerd.

Safety en Security Amsterdam 2013SSA 2013 wordt van 4 tot en met 6 juni gehouden in de Europahal van Amsterdam RAI. De vakbeurs Safety & Security Amsterdam (SSA) is een tweejaarlijkse ontmoetingsplek, marktplaats en kenniscentrum op het gebied van beveiliging en (brand)veiligheid.

Beursmanager Nynke Lipsius van Amsterdam RAI: “Met nog zeven maanden te gaan, is inmiddels meer dan 70 procent van het beschikbare beursoppervlak gereserveerd. Hierbij zijn ook bedrijven die nog niet eerder hebben deelgenomen of de afgelopen jaren niet meer aanwezig waren op de beursvloer. Doordat we de SSA in juni houden, is het mogelijk om in de grote Europahal van Amsterdam RAI te exposeren. Naast het feit dat deze hal meer ruimte biedt, komt het brede aanbod van de exposanten nog beter tot zijn recht.”

In de Europahal van Amsterdam RAI kunnen alle onderdelen van beveiliging en (brand)veiligheid samen komen onder één dak. Tevens is er een nieuwe indeling van de beursvloer: verspreid over de hal wordt een aantal ‘werelden’ ingericht waar geïntegreerde oplossingen worden gepresenteerd, gericht op een bepaalde bezoekersdoelgroep, zoals Transport & Logistiek en Retail. Deze werelden komen tot stand in samenwerking met de branchevertegenwoordigers en deelnemende exposanten.

Onder meer ADT, Securitas, Siemens, Abus, Iolan en Nedap hebben zich inmiddels ingeschreven voor SSA 2013. Ook Axis, ADT Fire & Security, Lobeco, Nauta en Wagner zijn van de partij. Terug van weggeweest is exposant Aras. Onder de nieuwkomers op de beurs zijn Top Security, RCCS en Risc & Fraud investigations.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Boon Edam

VIGI

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

SequriX

Wordt een partner