Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Connect Security

Teletek

Add Secure

OSEC

Seagate

VIGI

Paraat

Alarm Meldnet

Hanwha Vision Europe

IDIS

Securitas

Kidde Commercial

Distri Company

LUGN

HID

CSL

Unii

Eizo

Network Optix

Crown Security Services

Multiwacht Security

Masset

MOBOTIX

Van Dusseldorp Training

VVNL

Paxton

Akuvox

Regio Control Veldt

NIBHV

ASSA ABLOY

Aritech

Sequrix

SOBA

Synguard

ARAS

VisionPlatform.ai

VAIBS

HD Security

Centurion

ADI

Secusoft

i-Pro

Paralax

SMC Alarmcentrale

Service Centrale Nederland

Advancis

Top Security

Supraenet

SmartCell

Traka ASSA ABLOY

VBN

Uniview

Eagle Eye Networks

Bosch Security Systems

Nenova

Lobeco

Trigion

Genetec

ASIS

VEB

OpenEye

WBN Security

Brivo

Optex

Ajax Systems

2N

G4S

SmartSD

CDVI

Alphatronics

MPL

Milestone

Bydemes

Seris

Hans Duijst treedt toe tot VEB-bestuur

5 juli 2020
Redactie
22:09

Bij de Vereniging Erkende Beveiligingsbedrijven is Hans Duijst toegetreden als bestuurslid. De voormalige G4S-topman volgt Rob van de Lisdonk op en vertegenwoordigt naast Marc Kramer de circa 120 particuliere beveiligingsorganisaties binnen de brancheorganisatie.

Hans Duijst is sinds 2000 actief in de particuliere beveiligingsindustrie. Na een studie economie aan de universiteit van Portsmouth trad hij bij Securicor in dienst als operations director. Al snel klom hij op tot managing director van het inmiddels tot G4S Nederland gefuseerde bedrijf en in 2011 werd hij regional director North West Europe. Eind 2014 nam hij afscheid van het bedrijf en ging hij zich richten op het begeleiden van ondernemers bij het kopen en verkopen van bedrijven.

Grote ambities
Duijst kwam via Marc Kramer in contact met de VEB. De vereniging was op zoek naar iemand met bestuurlijke ervaring en kennis van wat er zoal omgaat tussen particuliere beveiligingsorganisaties en andere belanghebbenden. “Onder de radar was ik nog steeds actief binnen de beveiligingsbranche en zo had ik ook af en toe contact met Marc. Hij belde mij om te vragen of ik misschien zin had om een keertje mee te gaan naar de VEB, om te kijken of dat iets voor mij was. Dus heb ik een paar vergaderingen bijgewoond en dacht ik na afloop dat ik het best wel weer leuk vond om zoiets erbij te gaan doen. Dus gaan we samen kijken hoe we de vereniging weer een paar stappen verder kunnen brengen, want de ambities zijn groot.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

Seagate

IQSIGHT

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Boon Edam

Wordt een partner