Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OSEC

Hanwha Vision Europe

SmartSD

G4S

2N

Add Secure

Trigion

Network Optix

Regio Control Veldt

Distri Company

Sequrix

Eagle Eye Networks

Ajax Systems

IDIS

SmartCell

WBN Security

VIGI

Zevix

Supraenet

IQSIGHT

Alphatronics

LUGN

Nenova

VAIBS

Paralax

Seagate

MOBOTIX

HID

Multiwacht Security

Seris

Service Centrale Nederland

Masset

Unii

Eizo

Akuvox

Secusoft

Teletek

ASIS

CDVI

VBN

Securitas

VisionPlatform.ai

Top Security

SOBA

ADI

ASSA ABLOY

Paraat

Brivo

Centurion

Aritech

MPL

Advancis

CSL

HD Security

Paxton

Traka ASSA ABLOY

Kidde Commercial

Genetec

Bydemes

Synguard

VEB

Alarm Meldnet

Connect Security

Uniview

i-Pro

Milestone

OpenEye

NIBHV

VVNL

Optex

Lobeco

ARAS

Crown Security Services

Van Dusseldorp Training

SMC Alarmcentrale

HD Group verruilt Amstelveen voor Purmerend

20 mei 2022
Redactie
13:00

Vanaf 1 augustus is HD Group actief vanuit Amersfoort en Purmerend. Op deze manier wil het bedrijf nog efficiënter werken met snellere response naar haar partners. Intussen blijft het aantal medewerkers groeien. Bedrijfsleider Leon Baijens legt uit hoe dat kan in deze tijd van schaarste.

“Door verwachtingspatronen te managen van medewerkers, is er een keuze gemaakt tussen kantoren van waaruit ze gepland worden”, zegt bedrijfsleider Leon Baijens. “Dit komt erop neer dat medewerkers die specifiek kiezen voor locaties met een gerichte uitvraag en andere locaties zoals voor detacheringsopdrachten, te maken krijgen met een andere type planner. Er is als het ware een knip gemaakt tussen partners in de zorg en flex.”

Personeelstekorten
Overal is te lezen dat er allerlei personeelstekorten ontstaan, waardoor er maatschappelijk bepaalde zaken onder druk komen te staan. Baijens: “Natuurlijk dient elke organisatie goed te overwegen waar zij haar prioriteit moet stellen. Dit is ook voor HD Group het geval. Voor veel organisaties komt dit dan neer op het bedrijf te stabiliseren, dan wel de groei te beperken. Dit is voor HD Group niet nodig, omdat we in de afgelopen drie maanden twaalf beveiligers hebben geworven via het netwerk van de operationeel verantwoordelijk. Zij hebben inmiddels een arbeidsovereenkomst getekend bij HD Security Services. Dit komt dus neer op een gemiddelde instroom van één beveiliger uit het eigen netwerk per week. Op deze manier is 1740 uur extra inzetcapaciteit per periode toegevoegd aan HD Security Services.”

Luisteren naar medewerkers
Bij navraag bij de betreffende operationeel verantwoordelijke Leon Baijens, hoe bovenstaande resultaat behaald is, vertelde hij het volgende: “Luister naar medewerkers en vraag wat ze echt zoeken in een baan. Maar wees ook eerlijk over iets wat niet haalbaar is. Dan is de kans groter dat ze ook later weer voor je willen werken. Elke particuliere beveiligingsorganisatie, bedrijven die beveiligers detacheren en bedrijven die de beveiliging inhuren zoeken naar een oplossing. De kans is groot dat HD Security Services wel is de beste oplossing kan zijn. Neem gerust is contact met ons op. Wij denken graag mee.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

IQSIGHT

Suricat

SequriX

Seagate

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam
Wordt een partner