Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

MOBOTIX

Uniview

IDIS

Ajax Systems

Centurion

MPL

CDVI

ASSA ABLOY

NIBHV

SOBA

Van Dusseldorp Training

Crown Security Services

Unii

HID

OpenEye

Eagle Eye Networks

Alphatronics

Lobeco

Secusoft

Paxton

OSEC

Paraat

Seris

Eizo

Milestone

ASIS

Masset

VIGI

VAIBS

SmartSD

WBN Security

VBN

VEB

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Kidde Commercial

HD Security

Connect Security

Optex

Distri Company

Alarm Meldnet

SmartCell

Teletek

VVNL

Regio Control Veldt

Aritech

Top Security

ADI

2N

LUGN

Multiwacht Security

Network Optix

VisionPlatform.ai

Securitas

CSL

Gold-IP

Brivo

Add Secure

SMC Alarmcentrale

Paralax

G4S

Bydemes

Bosch Security Systems

Seagate

Hanwha Vision Europe

Advancis

VGN Group

Service Centrale Nederland

Synguard

Hikvision

Genetec

i-Pro

Sequrix

ARAS

Nenova

Trigion

Kleinere organisaties beschikken niet over continuïteitsplan

3 september 2014
Redactie
09:21

Twintig procent van de organisaties met meer dan 1000 werknemers beschikt niet over een plan dat voorziet in de continuïteit van de onderneming na een calamiteit, zo blijkt uit onderzoek.

Business ContinuityOpmerkelijk is daarbij dat bijna 60% van diezelfde grote organisaties vindt dat zij (nog) meer zouden moeten doen om hun continuïteit te waarborgen. 65% van de respondenten geeft aan dat ze voldoende op de hoogte zijn van de risico’s die ze lopen.

Siemens Building Technologies deed een tijd geleden onderzoek naar Business Continuity. Dit bedrijfscontinuïteitsbeheer is een proces dat potentiële bedreigingen, gevolgen en mogelijke maatregelen voor een organisatie identificeert. Het beschermen van het primaire proces is het belangrijkste doel van continuïteitsmanagement.

Het onderzoek heeft plaats gevonden onder het management en de gebruikers van gebouwen- en infratechnologie naar hun structurele en planmatige aanpak van business continuity. De uitkomsten laten een duidelijk verband zien tussen aandacht voor continuïteitsmanagement en de omvang van de organisatie (in aantallen medewerkers). Hoe groter de organisatie, hoe vaker er op managementniveau aandacht is voor continuïteitsmanagement.

Het uitgebreide rapport met alle resultaten is gratis te downloaden: siemens.nl

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

SequriX

VIGI

Seagate

Boon Edam

Wordt een partner