Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Trigion

OSEC

2N

Paxton

Gold-IP

Distri Company

Brivo

Nenova

Akuvox

ARAS

ASIS

Seagate

EAL

IDIS

i-Pro

VBN

Top Security

MOBOTIX

Lobeco

CSL

Uniview

Securitas

Service Centrale Nederland

NIBHV

Connect Security

ASSA ABLOY

Add Secure

Alphatronics

Aritech

VVNL

Optex

BHVcertificaat.online

Traka ASSA ABLOY

Multiwacht

SmartSD

Regio Control Veldt

Avigilon Alta

Kidde Commercial

SmartCell

Centurion

Advancis

Network Optix

CDVI

Ajax Systems

Paraat

Bydemes

VAIBS

Unii

NetworxConnect

Secusoft

Sequrix

VEB

Oribi ID Solutions

SMC Alarmcentrale

PG Security Systems

Milestone

Genetec

Seris

Hanwha Vision Europe

Intrasec

Bosch Security Systems

Hikvision

HD Security

ADI

Kiwa

Eizo

Eagle Eye Networks

Alarm Meldnet

SOBA

Dero Security Products

Masset

Crown Security Services

HID

VideoGuard

G4S

Met VideoGuard kan Adhetec de meest complexe projecten aan

23 januari 2023
Redactie
06:11

De flexibiliteit van Genetec Omnicast maakt dit platform ook ideaal voor tijdelijk cameratoezicht. Wie daar als geen ander over mee kan praten is Adhetec uit het Gelderse Elst. Door het hele land heeft het bedrijf cameramasten staan, die door eindgebruikers en videotoezichtcentrales eenvoudig te beheren zijn. VideoGuard biedt hierbij al vele jaren de nodige ondersteuning.

 

Adhetec werkte al samen met managing director Richard Nass, toen VideoGuard nog niet bestond. Nadat de nieuwe value added distributor in 2016 van start ging, bleef de relatie vanwege de goede en prettige samenwerking bestaan, vertelt eigenaar Robert van Kempen van Adhetec. “We werken echt heel nauw samen binnen projecten. Dat begint al in de voorfase, als wij het project nog gegund moeten krijgen. Regelmatig komen ze ook langs om ons te ondersteunen. Zonder VideoGuard zouden wij verschillende zeer grote projecten niet aankunnen. Hun mensen helpen ons bij de implementatie van Genetec-software, maar ook bij de keuze en configuratie van de hardware, waarbij wij vanwege de hoge kwaliteit altijd voor Bosch kiezen.” Adhetec heeft onder andere autonome cameramasten, die gevoed worden door zonnepanelen en accu’s en communiceren via een draadloos netwerk.

Mobiele en vaste camerasystemen
Hoewel Adhetec gespecialiseerd is in mobiel cameratoezicht, levert het ook traditionele videobewakingssystemen. Zo behoort een van de grootste ROC’s tot de clientèle. “Ook dat project is mede mogelijk geworden dankzij de uitstekende ondersteuning door VideoGuard”, vervolgt Van Kempen. “De technici van de distributeur hielpen bij de keuze en het aanbieden van de hardware en bij het inregelen van het Genetec-platform. Ze hebben aardig wat uren meegedraaid op het project. En daar blijft het niet bij. Als er problemen optreden, kunnen wij ook altijd een beroep doen op VideoGuard, zodat de hinder voor de klant minimaal blijft.” Adhetec is trots op het algemene bouwplaatstoezichtssysteem op basis van OmniCast, dat in nauwe samenwerking met VideoGuard tot stand is gekomen. Dat zorgt ervoor dat dieven op veel bouwplaatsen in Nederland weinig kans meer maken.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

SequriX

Videoguard

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Wordt een partner