Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VVNL

Securitas

Genetec

OpenEye

Akuvox

ASIS

Distri Company

Milestone

LUGN

Eagle Eye Networks

CDVI

VGN Group

SOBA

Ajax Systems

Brivo

Teletek

G4S

Multiwacht Security

Sequrix

Connect Security

Unii

Network Optix

HID

VIGI

Lobeco

Optex

Nenova

NIBHV

Uniview

Masset

Top Security

ADI

IDIS

Traka ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

Aritech

HD Security

i-Pro

MOBOTIX

OSEC

ARAS

Eizo

VisionPlatform.ai

Bydemes

SMC Alarmcentrale

Paxton

VBN

Kidde Commercial

Crown Security Services

Alphatronics

Gold-IP

MPL

Centurion

WBN Security

Paraat

Trigion

Advancis

Alarm Meldnet

Hanwha Vision Europe

SmartCell

Bosch Security Systems

VEB

SmartSD

CSL

2N

Add Secure

VAIBS

Service Centrale Nederland

Synguard

Paralax

ASSA ABLOY

Van Dusseldorp Training

Seris

Seagate

Intrasec

Hikvision

Secusoft

Minder salvagemeldingen in afgelopen jaar

14 januari 2021
Redactie
13:49

Het aantal Salvagemeldingen is in 2020 licht gedaald. Ondanks corona en het massale thuiswerken heeft de Stichting Salvage maar een fractie minder meldingen ontvangen: 5.028 tegenover 5.289 in 2019. Dit meldt het Verbond van Verzekeraars.

Directeur Johan van den Berg van de stichting schrijft de lichte daling toe aan de rustige weersomstandigheden. “Normaal gesproken hebben we bijvoorbeeld in oktober een redelijk aantal schoorsteenbranden waar we onze dienstverlening op inzetten, maar dit jaar werd er in die maand bijna niet gestookt.”

Coronajaar
2020 was in veel opzichten een bijzonder jaar, benadrukt Van den Berg. “Vooral door de uitbraak van een pandemie die we nooit eerder hebben meegemaakt, is onze communicatie essentieel gebleken. Door de continue veranderingen als gevolg van COVID-19, hebben ook wij meerdere keren onze werkwijze en handelingsprotocollen moeten aanpassen. We hebben regelmatig onze coördinatoren, expertisebureaus en schadestopbedrijven een update moeten geven van ons beleid. Gelukkig hebben we ook in het bijzondere coronajaar, samen met onze Salvagecoördinatoren en alle andere samenwerkingspartners, de hulpverlening namens verzekeraars kunnen waarmaken.”

Wat doet de Stichting Salvage?
De Stichting Salvage verleent namens de gezamenlijke verzekeraars hulp na brand. De stichting kan beschikken over een landelijk netwerk van zo’n 156 coördinatoren, die 24/7 in een piketrooster beschikbaar zijn. Na een oproep door de brandweer is er binnen een uur een Salvagecoördinator ter plaatse die de gedupeerde(n) bijstaat met raad en daad.
Begin februari brengt de Stichting Salvage een infograpic uit, waarin alle cijfers over 2020 uitgebreid aan bod komen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

SequriX

Boon Edam

VIGI

Wordt een partner