Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Add Secure

ADI

Uniview

Unii

LUGN

Ajax Systems

Lobeco

Paraat

Hanwha Vision Europe

Synguard

Genetec

OSEC

Supraenet

2N

Trigion

Traka ASSA ABLOY

Alphatronics

NIBHV

CDVI

SMC Alarmcentrale

VBN

VisionPlatform.ai

Eagle Eye Networks

Optex

G4S

ASSA ABLOY

ASIS

Crown Security Services

VGN Group

OpenEye

Connect Security

Bosch Security Systems

Nenova

VAIBS

Aritech

Sequrix

Regio Control Veldt

Securitas

ARAS

VIGI

Multiwacht Security

Paralax

Secusoft

SmartSD

HD Security

VEB

Centurion

Network Optix

Advancis

VVNL

Bydemes

MOBOTIX

MPL

Eizo

Brivo

Masset

WBN Security

Paxton

IDIS

Seagate

Top Security

Distri Company

Alarm Meldnet

i-Pro

CSL

Teletek

HID

Akuvox

SOBA

Service Centrale Nederland

Kidde Commercial

Milestone

SmartCell

Van Dusseldorp Training

Seris

Ministerie van Veiligheid en Justitie lanceert eigen app

13 december 2012
Redactie
22:55

Het ministerie van Veiligheid en Justitie bundelt nieuws, antwoorden op de meest gestelde vragen en meer dan duizend contactgegevens in een app. De app richt zich op iedereen die ge?nteresseerd is in de thema?s die bij VenJ spelen.

App Min. VenJDe app geeft toegang tot VenJ-onderwerpen waarover mensen de meeste vragen hebben. Het gaat hierbij om vragen en antwoorden over thema’s zoals trouwen, geregistreerd partnerschap, scheiden, identificatieplicht of curatele. Daarnaast geeft de app de hoogtes van boetes bij veel voorkomende overtredingen.

De app ontsluit tevens nieuws- en persberichten van het ministerie, de politie, het Openbaar Ministerie, het Nederlands Forensisch Instituut, de Raad voor de Kinderbescherming, de Dienst Justitiële Inrichtingen, de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding, de Immigratie- en Naturalisatiedienst en de Dienst Terugkeer en Vertrek. Ook twitter- en facebookberichten van deze organisaties worden in de app getoond. Via een filter kan de gebruiker zelf instellen welke berichten hij of zij wil ontvangen.

VenJOok geeft de app overzichtelijk toegang tot de contactgegevens van ongeveer duizend locaties van organisaties die binnen het domein van Veiligheid en Justitie actief zijn, zoals politiebureaus, rechtbanken, penitentiaire inrichtingen, meldpunten en veiligheidsregio’s.

De app (Min. VenJ) is gratis te downloaden in de app stores van Apple en Android en is geschikt voor zowel smartphones als tablets.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Suricat

SequriX

Distri Company

Boon Edam

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner