Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alarm Meldnet

VEB

MPL

Kidde Commercial

ARAS

VBN

SOBA

SmartSD

Bosch Security Systems

VisionPlatform.ai

Sequrix

Centurion

Paxton

Multiwacht Security

Akuvox

Service Centrale Nederland

HID

Seris

OSEC

Seagate

Top Security

Lobeco

LUGN

VAIBS

Connect Security

Network Optix

Milestone

MOBOTIX

Synguard

CDVI

Hanwha Vision Europe

Unii

ASSA ABLOY

Add Secure

HD Security

Eizo

Bydemes

Crown Security Services

Van Dusseldorp Training

2N

Nenova

Trigion

VVNL

Brivo

SMC Alarmcentrale

ASIS

Masset

Secusoft

SmartCell

IDIS

Optex

Aritech

VGN Group

ADI

Ajax Systems

Supraenet

Securitas

NIBHV

Advancis

Alphatronics

Distri Company

Regio Control Veldt

i-Pro

Paralax

Traka ASSA ABLOY

WBN Security

VIGI

OpenEye

Eagle Eye Networks

Teletek

CSL

Uniview

G4S

Genetec

Paraat

Nedap introduceert de TRANSIT Ultimate reader

10 juni 2015
Redactie
15:58

Nedap introduceert de TRANSIT Ultimate tijdens de vakbeurs IFSEC 2015 in Londen. Deze nieuwe langeafstand reader met semi-actieve transponders is de nieuwe generatie van Nedap’s RFID-platform voor voertuig- en bestuurdersidentificatie.

Nedap TRANSIT ULTIMATEMet de lancering van de TRANSIT Ultimate speelt Nedap Identification Systems in op de groeiende vraag naar beveiligde toegangscontrole. Het is de opvolger van de TRANSIT Standard: na meer dan vijftien jaar de leidende reader voor voertuig- en bestuurdersidentificatie. Door middel van semi-actieve (2.45 GHz) RFID-technologie identificeert TRANSIT voertuigen en bestuurders op een afstand tot tien meter en met een snelheid tot 200 km/h.

TRANSIT Ultimate is specifiek ontworpen voor toegangscontrole van voertuigen in extreem beveiligde toepassingen en onder zware weersomstandigheden. Behalve het verbeterde design van zowel de industriële antenne als de behuizing, heeft de nieuwe TRANSIT Ultimate een tweede communicatiekanaal op 433 MHz dat een grotere bandbreedte voor communicatie tussen readers en transponders mogelijk maakt. Authenticatie van transponders gebaseerd op AES-encryptie helpt klonen en replay-aanvallen te voorkomen.

TRANSIT Ultimate biedt de volgende nieuwe en verbeterde functionaliteiten:

  • Geavanceerd antenne-design
  • Transponder-authenticatie gebaseerd op AES-encryptie
  • Semi-actieve RFID-technliogie gebaseerd op twee frequenties (2.45 GHz en 433 MHz)
  • Geïntegreerd Squelch Upgrade Board voor het afstellen van de leesafstand
  • Configureerbare 3 kleuren LED-indicatie
  • USB Interface-communicatie met de reader
  • Tamper Switch detecteert wijzigingen door ongeautoriseerde personen
  • Bonnet-steun voor gemakkelijke installatie

Nedap voegt nieuwe transponders aan haar portfolio toe die deze authenticatie ondersteunen. Daarnaast zijn er nieuwe Boosters (transponder met een geïntegreerde paslezer) die smartcard-technologieën als HID, MIFARE en LEGIC ondersteunen. Zowel de bestuurder als het voertuig worden op deze manier geïdentificeerd. De nieuwe Boosters ondersteunen het schrijven van informatie op de toegangspas. Credits, offline toegangsrechten en andere vergunningen kunnen bijvoorbeeld dynamisch worden opgeslagen op de persoonlijke toegangspas wanneer een voertuig de beveiligde omgeving binnenkomt of verlaat.

De TRANSIT Ultimate is geheel compatibel met bestaande TRANSIT-installaties.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Suricat

Seagate

Distri Company

VIGI

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner