Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

2N

SmartSD

CDVI

Optex

Gold-IP

Trigion

VVNL

Service Centrale Nederland

OSEC

Ajax Systems

NIBHV

MOBOTIX

SOBA

Kidde Commercial

VBN

Secusoft

LUGN

Akuvox

VEB

MPL

OpenEye

HID

Distri Company

VIGI

Regio Control Veldt

SMC Alarmcentrale

Bydemes

Seris

Seagate

Traka ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

IDIS

Add Secure

Synguard

Aritech

Brivo

ASIS

i-Pro

Eizo

Unii

Crown Security Services

Hikvision

Alarm Meldnet

Paxton

ADI

SmartCell

Top Security

HD Security

G4S

VisionPlatform.ai

Multiwacht Security

Securitas

Van Dusseldorp Training

Masset

Uniview

CSL

Bosch Security Systems

Paraat

Alphatronics

Nenova

Milestone

Centurion

VAIBS

Hanwha Vision Europe

WBN Security

VGN Group

Paralax

Advancis

Genetec

Eagle Eye Networks

Teletek

Connect Security

Sequrix

Lobeco

ARAS

Network Optix

Nieuwe erkenningsregeling Rookbeheersingssystemen

28 mei 2014
Redactie
21:04

Per 1 juni 2014 zet Kiwa de erkenningsregeling Rookbeheersingssystemen 2002 om naar de Beoordelingsrichtlijn BRL-K21025. Het schema omvat de levering van het product van Rookbeheersingssystemen en de levering van dienst onderhoud aan Rookbeheersingssystemen.

rookbeheersingDe regeling beoogt in Nederland een bepaald kwaliteitsniveau voor rookbeheersingssystemen vast te leggen en te verkrijgen. Dit kwaliteitsniveau geldt enerzijds voor geleverd werk, anderzijds betreft dit kwaliteitscriteria voor de erkenning van bedrijven en personen die betrokken zijn in het proces om te komen tot een rookbeheersingssysteem. Deze BRL gaat meer uit van meetbare prestatie-eisen en geeft aan hoe handhaving en controle plaatsvindt.

De regeling is mede tot stand gekomen op initiatief van branchevereniging VEBON. De leden van VEBON ondersteunen deze kwaliteitsslag unaniem en zijn voornemens over te stappen naar deze nieuwe certificeringsregeling. VEBON hoopt al op de volgende stap dat bedrijven die een wettelijk verplichte inspectie op brandveiligheid moeten laten uitvoeren in aanmerking kunnen komen voor een ‘light inspectie’ als zij beschikken over een rookbeheersingssysteem dat volgens dit nieuwe certificaat is aangelegd en wordt onderhouden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Distri Company

VIGI

Boon Edam

Seagate

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner